« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"2.yarıda baskılı oynamamıza rağmen..."

PTT 1. Lig'de Torku Konyaspor'a 2-1 yenilen Adana Demirspor'da teknik direktör Osman Özdemir, ikinci yarıda baskılı oynamalarına rağmen kaçırdıkları net gol pozisyonları olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özdemir, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maç öncesinde düşünmedikleri bir skorla karşı karşıya kaldıklarını bildirdi.

İlk yarının ilk 20 dakikasında yedikleri 2 golle oyuncularının konsantrasyonunun bozulduğunu ifade eden Özdemir, 2-0'ın ardından maç çevirmenin kolay olmadığını vurguladı.

İkinci yarıda oyuncu değişiklikleriyle skoru değiştirmeyi amaçladıklarını anlatan Özdemir şunları kaydetti:
“İkinci yarıda oyuna giren arkadaşlarımın ve diğer oyuncularımın katkısıyla golü, oyunun hemen başında bulduk. İkinci yarıda baskılı oynamamıza rağmen kaçırdığımız net gol pozisyonları var. Ancak bunu oyun içinde değerlendiremedik. Üzerimizdeki baskı rakibin kontra ataklarına neden oldu. Ama onlar da gol atamadı çok farklı iki 45 dakika izledik. Özellikle kadro istikrarı, bir takım zorlukları da beraberinde getiriyor. İnşallah bundan sonraki haftalarda Adana Demirspor ikinci yarıda oynadığı oyunu oynar ve galibiyetle tanışır.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler