« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. ve 3. Lig'de hakemler belli oldu

Spor Toto 2. Lig'de 4. ve Spor Toto 3. Lig'de 5. haftanın maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
AA
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 2. ve 3. Lig'deki maçları şu hakemler yönetecek;


Beyaz Grup

28 Eylül Cumartesi:
19.00 Yeni Malatyaspor-Aydınspor 1923: Serdar Akkaçoğlu

29 Eylül Pazar:
15.00 Konya Anadolu Selçukluspor-Göztepe: Sarperbarış Saka
15.00 İnegölspor-Turgutluspor: Burak Şeker
15.00 Gaziosmanpaşa-Tarsus İdmanyurdu: İlkay Aydın
15.00 Çankırıspor-Tokatspor: Mehmet Fatih Gökçe
15.00 Kartalspor-Gümüşhanespor: İbrahim Bülbül
15.00 Hatayspor-Kırklarelispor: Volkan Şeker
15.00 Dardanelspor-Pendikspor: Hasan Avcı
15.00 Giresunspor-Sarıyer: Serkan Önsal

Kırmızı Grup:

28 Eylül Cumartesi:
15.00 Altınordu-Bozüyükspor: Cihan Burgan

29 Eylül Pazar:
15.00 Nazilli Belediyespor-Altay: Serhad Ürkmez
15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Güngörenspor: Özer Özden
15.00 Eyüpspor-Bandırmaspor: Hüseyin Çiftsüren
15.00 Kızılcahamamspor-Alanyaspor: Ali Karatutlu
15.00 BUGSAŞ Spor-İskenderun Demir Çelikspor: Bahattin Şimşek
15.00 Körfez Futbol Kulübü-Ankaragücü: Ozan Soykan
15.00 Bayrampaşaspor-Tepecikspor: Oktay Taş
15.00 Pazarspor-Ofspor: Kerim Deveci

SPOR TOTO 3. LİG

1. Grup

29 Eylül Pazar:
15.00 Bergama Belediyespor-Silivrispor: Şeref Taştan
15.00 Tekirova Belediyespor-Localtime Fatih Karagümrük: Tugay Kaan Numanoğlu
15.00 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Derince Belediyespor: Gökhan Özbulut
15.00 Adıyamanspor-Kızılcabölükspor: Enez Kaplan
15.00 Payas Belediyespor 1975-Yeşil Bursa: Serdar Bahçıvan
15.00 Siirtspor-Ümraniyespor: Burak Cem Tahiroğlu
15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Belediye Bingölspor: Yasin Kol
15.00 Adliyespor-Ankara Demirspor: Ahmet Ateş
15.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi: Yusuf Yılmaz

2. Grup

29 Eylül Pazar:
15.00 Hacettepe-Ünyespor: Mehmet Karanlık
15.00 Batman Petrolspor-Çorum Belediyespor: Yakup Bakır
15.00 Balçova Belediyespor-Elibol Sandıklıspor: Erkan Yurtsever
15.00 Sakaryaspor-Manavgat Evrensekispor: Bilal Kunt
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bursa Nilüferspor: Murat Erdoğan
15.00 Orhangazispor-Maltepespor: Ahmet Eşref Sarı
15.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Sezer Yalçın
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Elazığ Belediyespor: Cihan Ataş
15.00 Çıksalınspor-Düzyurtspor: İlker Güneş

3. Grup

28 Eylül Cumartesi:
15.00 1930 Bafraspor-Erzincan Refahiyespor: Oğuz Kaan Turan
15.00 Gölcükspor-İstanbulspor: Arda Kardeşler

29 Eylül Pazar:
15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Belediyes Vanspor: Yiğit Arslan
15.00 Kayseri Şekerspor-Keçiörengücü: Murat Kaya
15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yeni Diyarbakırspor: Mehmet Emre Atasoy
15.00 Arsinspor-Kırıkhanspor: Mehmet Gökhan Düz
15.00 Şekerspor-Tuzlaspor: Adem Elgörmüş
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Menemen Belediyespor: Murat Türkoğlu

30 Eylül Pazartesi:
15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor: Erhan Sönmez



Bunları da Beğenebilirsiniz