« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. Sercan seferi

Cimbom’da Haldun Üstünel’in milli oyuncunun babasıyla yaptığı görüşmeden sonra Sezgin de Eskişehir’e gitti. Başkan İbrahim Yazıcı ile görüştü, tekliflerini 4 milyon Euro’ya çıkardı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Sercan Yıldırım’ı abluka altına aldı... Sarı kırmızılı yönetim, Hollandalı teknik direktör Frank Rijkaard‘ın beğendiği 19’luk genç golcüyü kadrosuna katmak için tekrar yollara düştü. Yıldırım için hafta sonu ‘gizli’ bir operasyon daha düzenlendi. Sihirbaz yönetici Haldun Üstünel’in baba Kenan Yıldırım ile görüşmesinin ardından bu kez devreye Adnan Sezgin girdi.

Üstünel’in Sercan’ın babası ve ailesinden “Bursaspor Kulübü kabul ederse Sercan, G.Saray’da seve seve oynar” yanıtını alması üzerine Sezgin, pazar günü erkenden Eskişehir’e gitti. Bursaspor’un deplasmanda oynadığı maçı tribünden takip etti. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile çok yakın dost olan Adnan Sezgin, Yazıcı ile görüşerek, tekliflerini 3 milyon Euro’ya yükseltip takasta da oyuncu sayısını 4’e çıkardı.

Noktayı Üstünel koyacak

Sercan’ı çok isteyen G.Saray’da Haldun Üstünel de görüşmelerini aralıksız sürdürüyor. Üstünel, başkan İbrahim Yazıcı ile bir araya gelerek transfere son nokta koyacak.

Milli oyuncunun yine bir golle tamamladığı maçı Adnan Sezgin’in çıplak gözle izlemesinin ardından, Rijkaard’ın da Bursasporlu oyuncuyu dikkatle takip ettiği ve yöneticilere, “Onu transfer edersek, hücum konusunda kafamdaki tüm soru işaretleri kalkar” görüşünü belirttiği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz