« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"2 puan kötü değil"

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde, hafta sonunda Ankara'da Ziraat Bankası'nı 3-2 yenerek 2 puan kazanan Torul Gençlerbirliği'nin antrenörü Ünsal Kırıcı, alınan 2 puanın hiç de kötü olmadığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kırıcı, Ankara'ya 3 puan hedefiyle gittiklerini belirterek, “Ancak bu olmadı. Ziraat Bankası karşısında 2 seti üst üstte almamıza karşın, art arda verdiğimiz 2 set karşılaşmayı zora soktu. Final setinde toparlanarak seti 15-8 aldık, karşılaşmayı 3-2 galip tamamladık ve 2 puana razı olduk” dedi.

Ligin ilk yarısını hafta sonu Niksar Belediyespor ile sahalarında yapacakları karşılaşma ile tamamlayacaklarını kaydeden anımsatan Kırıcı, “Amacımız Niksar Belediyespor'u Torul'dan puansız göndermek. Taraftarlarımızın da desteği ile alacağımız 3 puan, hem ikinci yarı için iyi olacak, hem de puan sıralamasında iyi bir yere gelmemizi sağlayacaktır. Niksar Belediyespor maçı hazırlıklarına ara vermeden başlayacağız. Karşılaşmaya tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Onlarla birlikte sahada 7 kişi oynuyoruz” diye konuştu. 

Sakat olan Veli'nin durumunun belirsizliğini koruduğunu belirten Ünsal Kırıcı, bu oyuncunun Niksar Belediyespor maçında oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını da sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler