Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 milyonluk moral

Demirören, yöneticilere "Sağlam ve futbolcularımızın maç başı ve transfer taksitlerinin toplamı olan 2 milyon YTL’yi ödeyin. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızın kafası dinç olsun" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Şampiyonlar Ligi’nde çarşamba günü Liverpool ile oynanacak grup maçı öncesi teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcuların banka hesaplarına 2 milyon YTL’lik ödeme yaptırdı. Demirören, genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ve Levent Erdoğan ile yaptığı toplantıda, "Her şeyimizle arkasında olduğumuz teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımızın maç başı ve transfer taksitlerinin toplamı olan 2 milyon YTL’yi ödeyin. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızın kafası dinç olsun" dedi.

Bu maç çok önemli

Beşiktaş takımının Trabzonspor maçında üst düzey bir oyun çıkardığını söyleyen Demirören şöyle konuştu: "Maçın ilk dakikalarında 2-0 geriye düştüğümüzde hiç üzülmedim, endişe etmedim. Çünkü ekibime inanıyor ve güveniyordum. 90 dakika sonucunda ise gülen taraf biz olduk. Futbolcularımın fedakarlıkları ve ortaya koydukları yürekli futboldan memnunum. Bu nedenle Şampiyonlar Ligi grup maçında Liverpool karşısında alacağımız sonuç çok önemli. Futbolcularımın maddi ve manevi yönden güçlü olması gerekir."

Taraftara seslendi

Liverpool karşısında sahadan galibiyetle ayrılacaklarına inanan başkan Yıldırım Demirören, "Beşiktaş futbol takımı sezon başından bu yana Süper Lig’de istikrarlı bir çizgi yakaladı. Trabzonspor deplasmanında 3 puan ve 3 golle dönmemiz bize moral oldu. Liverpool maçında tüm taraftarlarımızı BJK İnönü Stadı’na bekliyoruz. Çünkü kenetlendiğimizde rakip kim olursa olsun farketmez sahadan zaferle çıkarız" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz