« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 milyon euro'luk helalleşme

İkili, Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya geldi. Kolot, taahhüt ettiği parayı verdikten sonra, "Hakkını helal et" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı ise, "30 yıllık dostumsum. Kapım sana her zaman açık" diye konuştu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY maçı öncesi Ertuğrul Sağlam’ı eleştirdikten sonra yönetim kurulundan istifa eden Celal Kolot dün istifa mektubunu Beşiktaş Kulübü Başkan Yıldırım Demirören’e verdi.

Beşiktaş’ta başkana özellikle maddi konuda en büyük destği veren yönetici olarak bilinen Kolot, Demirören ile Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya geldi. Eski futbol şube sorumlusu istifasına rağmen taahhüt ettiği 2 milyon Euro’yu başkana verdi. Duygusal anların yaşandığı buluşmada Celal Kolot, "Hizmet etmek için yönetimde olmak gerekmiyor. İstifa da etsem her zaman Beşiktaş'ın emrindeyim. Hakkını helal et başkanım" dedi.

3 ay bekledim

Kolot sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş için yaptığım yorumlar kulübümüzün menfaatleri içindi. 3 ay başkan istediği için bekledim. Her zaman kulübün başarısı ve geleceği için konuşurum. Beşiktaş Kulübü’nü kullanarak eleştiri yapanları dikkate almamalısın. Ertuğrul Sağlam ile Sinan Engin, kulübün başarısı için çalışıyor. Ben de kendilerini destekliyorum. Siyah beyazlı taraftarların sevgisini ve ilgisini unutmayacağım. Yönetimde kısa da olsa görev yapmam benim için onurdur."

Maçlara bekliyorum

Yıldırım Demirören ise bu konuşmadan sonra şöyle konuştu: "Seninle 30 yıllık arkadaşız. İyi ve kötü günleri beraber paylaştık. Beşiktaş'a hizmet etmek herkese nasip olmaz. Ama sen yönetimde olmasan da desteğini sürdüreceğine inanıyorum. Kapım sana her zaman açık. Beşiktaş'a hizmet etmek isteyen sizler gibi tüm Beşiktaş gönüllülerine kapılarım açıktır. Seni tüm maçlarımıza bekliyorum."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz