« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 maç üst üste oynatılmadım

Fenerbahçe’de 5 sezon tamamlayan tecrübeli futbolcu, sakatlıklardan yakınırken, yeterli şansı da bulamadığını vurguladı.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE’nin tecrübeli futbolcusu Kemal Aslan, sarı lacivertli takımda şans bulamamaktan yakınıyor. Tatil için gittiği Gaziantep’te ailesi ve yakın dostlarıyla hasret gideren Kemal, 5 yıl önce İstanbul’a büyük hayaller içinde geldiğini dile getirerek, "Futbolumun en verimli döneminde Fenerbahçe’yi seçtim. Ümit Milli Takımı’nın kaptanlığını yapıyordum. İlk sezonumda istikrarlı bir çizgim vardı. Ancak ne olduysa sakatlıkla oldu. Şansım bir geri döndü. Bir türlü toparlayamadım. Her yıl bir başka hedef için yola çıktım. Bu sezon için çok iddialıydım. Gaziantepspor maçında gol attım, iyi de oynadım. Bir sonraki hafta yedek kaldım" diye konuştu.

Kaliteli kadromuz var

Teknik direktör Arthur Zico ile hiçbir problemi olmadığını ve hocalarının verdiği karara her zaman saygı duyduğunu anlatan Kemal sözlerini şöyle sürdürdü: "Yakın çevremdeki insanların eleştirilerini duyuyorum. Camiada 5 yılda kendimi gösteremediğimi söylüyorlar. Ben de onların yerine olsam aynı yorumu yapardım. Ancak bir de benim penceremden bakılmalı. Bir futbolcunun kendini gösterebilmesi için yeterli şansı bulması gerekiyor. Çok kaliteli bir kadromuz var. İskelet onbirimiz kolay kolay bozulmuyor. Arada bir oynuyorum. Şans bulduğum zaman da iyi değerlendiriyorum. Ama bir sonraki hafta yine yedek kalınca iş değişiyor. Hiçbir zaman takım içinde sorun olmadım. Bir ara hocamıza gidip kiralık göndermesini istedim. Eğer bir Anadolu kulübüne gitseydim, Euro 2008 kadrosuna girerdim. Her şeyde hayır vardır. Artık önümüzdeki sezona bakıyorum."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler