« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. Lig'de perde açılıyor

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'de 2013-2014 sezonu beyaz ve kırmızı gruplarda oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak. Spor Toto 3. Lig'e ise gruplarda 2. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

AA
SON GÜNCELLEME

Profesyonel futbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup
8 Eylül Pazar:
16.00 Pendikspor-Turgutluspor (Pendik)
16.00 Kırklarelispor-İnegölspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
16.00 Tokatspor-Konya Anadolu Selçukluspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.00 Gümüşhanespor-Hatayspor (Gümüşhane Yenişehir)
16.00 Sarıyer-Yeni Malatyaspor (Yusuf Ziya Öniş)
16.00 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
17.00 Aydınspor 1923-Dardanelspor (Adnan Menderes)
18.00 Göztepe-Gaziosmanpaşaspor (İzmir Atatürk - Seyircisiz)
19.00 Giresunspor-Çankırıspor (Giresun Atatürk)

Kırmızı Grup
Yarın:
16.00 Bozüyükspor-Körfez Futbol Kulübü (Bozüyük İlçe)
18.00 Altay-Eyüpspor (İzmir Atatürk)

8 Eylül Pazar:
16.00 Alanyaspor-Nazilli Belediyespor (Alanya Oba)
16.00 Ofspor-BUGSAŞ Spor (Of İlçe)
16.00 Tepecikspor-Altınordu (Tepecik Belediye)
16.00 Bayrampaşaspor-Kızılcahamamspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.00 Bandırmaspor-Pazarspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 MKE Ankaragücü-İstanbul Güngörenspor (Ankara 19 Mayıs - Seyircisiz)
16.00 İskenderun Demir Çelikspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup
Yarın:
16.00 Silivrispor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Tepecik Belediye)

8 Eylül Pazar:
16.00 Ankara Demirspor-Beylerbeyi (Cebeci İnönü)
16.00 Localtime Fatih Karagümrük-Payas Belediyespor 1975 (Vefa)
16.00 Belediye Bingölspor-Kızılcabölükspor (Bingöl Şehir)
16.00 Ümraniyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Ümraniye Belediye İlçe)
16.00 Yeşil Bursa-Adliyespor (Bursa Atatürk)
16.00 Derince Belediyespor-Siirtspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)
16.00 Tekirova Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
16.00 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Adıyamanspor (Akçabat Fatih)

2. Grup
8 Eylül Pazar:
16.00 Çorum Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
16.00 68 Yeni Aksarayspor-Manavgat Evrensekispor (Aksaray Atatürk)
16.00 Maltepespor-Çıksalınspor (Maltepe Hasan Polat)
16.00 Bursa Nilüferspor-Darıca Gençlerbirliği (Nilüfer)
16.00 Elibol Sandıklıspor-Orhangazispor (Sandıklı İlçe)
16.00 Batman Petrolspor-Hacettepe (Batman 16 Mayıs)
16.00 Bolçova Belediyespor-Sakaryaspor (Yeni Buca Stadı)
16.00 Ünyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Ünye İlçe)
16.00 Elazığ Belediyespor-Düzyurtspor (İl Özel İdare Müdürlüğü Sentetik Çim Saha)

3. Grup
8 Eylül Pazar:
16.00 Kocaelispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (İsmetpaşa)
16.00 Tuzlaspor-Erzincan Refahiyespor (Tuzla Belediye Sahası)
16.00 Kırıkhanspor-Gölcükspor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Yeni Diyarbakırspor-Yimpaş Yozgatspor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Belediye Vanspor-Arsinspor (Van Atatürk)
16.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Doğan Seyfi Atlı)
16.00 Anadolu Üsküdar 1908-1930 Bafraspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
16.00 Keçiörengücü-Şekerspor (Ankara Aktepe)
16.00 Menemen Belediyespor-İstanbulspor (Menemen)



Bunları da Beğenebilirsiniz