Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. Lig için son 90

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Balıkesir, Akçaabat Sebat'ı da yenerse mutlu sona ulaşacak

Grubunda şampiyonluğu Y.Turgutluspor'a kaptıran kırmızı-beyazlı ekip, 1996-97'de düştüğü 2.Lig'e geri dönmek için yemin etti.

<ı>SAAT 16.30'DA İkinci Lig'e terfi maçlarındaki ilk sınavında Beykoz 1908'i 2-1'lik skorla eleyen Balıkesir, Mardinspor'u safdışı bırakan Akçaabat Sebatspor'la Kuşadası Özer Türk Stadı'nda bugün 16.30'da final oynayacak. Kırmızı-beyazlı ekip, bu engeli de aşarsa 1996-97'de düştüğü 2.Lig'e dönecek.

SUAT SEVİNCİ Aydın Adnan Menderes Stadı'nda aynı saatte Y.Afyon ile Güngören Bld., 2.Lig vizesi alabilmek için kapışacak. Balıkesirspor, Beykoz maçının son dakikasında kırmızı kart gören Egemen ve Oktay'dan yoksun mücadele edecek. Erzurum'daki antrenör kursuna giden Suat apar topar Kuşadası'na getirildi.

ZAFER SÖZÜ Profesyonel Şube Sorumlusu Metin Mengüç, ‘‘Bu işe baş koyduk. 6.Grup'tan çıkamadık, ama Ada’dan zaferle döneceğiz’’ derken, Teknik Direktör Can Cangök, ‘‘Artık en küçük bir hatanın telafisi yok. 90 dakika savaşıp, kazanmaya çalışacağız. Futbolcularıma güveniyorum’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler