« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. Kurtuluş savaşı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Göztepe camiası 1. Lig’den düşmemek için tek yumruk oldu

3.Lig'e yuvarlanmaktan şirketleşerek kurtulan Göztepe, benzer bir mücadeleyi 1.Lig'de tutunmak için verecek. Gümüşdağ’la devam edilecek, Muammer'in transferi bitti, Kurthan affediliyor.

<ı>Bilgin'den moral Üç sezon önce 3.Lig'e düşme tehlikesiyle burun buruna gelen, ama şirketleşme kararından sonra toparlanarak 1.Lig'e kadar yükselen Göztepe, 2.Kurtuluş Savaşı'nı başlattı. Başkan Aydın Bilgin, dünkü antrenmanı ziyaret ederek teknik kadro ve futbolculara, ‘‘Göztepe'nin düşmesine izin vermeyeceğiz'' derken,Hayrettin Gümüşdağ’la sezon sonuna kadar birlikte çalışacaklarını açıkladı.

<ı>Özür diledi Gümüşdağ ve futbolculara güvendiklerini belirten Bilgin, Beşiktaş randevusunda formasını yere attığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan ve şu anda asker olan Kurthan'ın affı için yeşil ışık yaktı. Sarı-kırmızılı taraftarların ağır küfürlerine hedef olan Altay Başkanı Nafiz Zorlu'dan özür de dileyen Bilgin, Kurthan'la önümüzdeki hafta görüşeceğini açıkladı.

<ı>Şevket-Sertan şoku Van'dan alınan stoper Muammer Göztepe'nin dünkü antrenmanına katıldı. Sakatlanan Şevket ile Sertan'ın 4'er hafta forma giyemeyeceğinin açıklanması şok etkisi yarattı. Şevket'in sol kasığında, Sertan'ın sol baldırında dört santim yırtık çıktı. Gümüşdağ, iyi çalışmayan Fernandez'i dünkü antrenmandan kovdu. Kingson'ın bugün İzmir'e dönmesi bekleniyor.

<ı>Rüya bitmeyecek Bu arada Amigo İsmail Kocaoğlu, tribünlere döndü. ‘‘Göztepeliyim diyen herkes küskünlüğü bırakıp, birleşmeli'' diyen Kocaoğlu, ‘‘Sorunlar lig sonunda tartışılmalı. Camianın birleşip, birbirine sarılmasının tam zamanı. İstanbul'a çıkarma yapıp, Göztepe'nin gücünü tüm Türkiye'ye gösterelim. Bu büyük taraftar, 18 yıl sonra gelen 1.Lig rüyasını bitirmeyecek'' dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz