« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 kişilik oynayın

F.Bahçe Kaptanı, "Arkadaşlar bu maçta hepimize çok iş düşecek. İlk maçı unutalım. Rövanşa 0-0 gibi çıkalım. Hepimiz orada iki kişilik oynamalıyız. Varımızı yoğumuzu ortaya koyalım. Bize yakışan sonucu alalım" dedi.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
F.Bahçe yarın UEFA Kupası'nda kritik bir sınav verecek. Sarı lacivertliler Real Zaragoza karşısında 1-0'ın rövanşında 'ya tamam ya devam' diyecek. Bu önemli sınav öncesi ligde Kayserispor karşısında alınan 7-0'lık galibiyet takıma moral olurken, tur için de ümit oldu. Sarı lacivertli oyuncular Kadıköy'deki yenilgiyi unutmuş. Herkes 'tur' diyor başka bir şey demiyor. İnançla bu maça hazırlanan F.Bahçe'de Ümit Özat dün arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı.

Her şey elimizde

Kaptan, idmanlarda neşeli olan arkadaşlarının bu durumundan memnun kalırken, önceki gün teknik direktör Christoph Daum'un yaptığı toplantının ışığında dün de kendisi arkadaşlarıyla bir araya geldi. Tecrübeli oyuncu, bugün saat 10.30'da İspanya'ya yapılacak hareketten önce yaptığı toplantıda şunları söyledi: "Arkadaşlar bu maçta hepimize çok iş düşecek. 1-0'lık yenilgi her şeyin sonu değil. Maça 0-0 çıkacağız. Yani her şey bizim elimizde.

Hocamız yapmamız gerekenleri zaten bize söyledi. Sahada elimizden geleni yapmalıyız. Tur için bu da yeterli olmayabilir. Herkes 2 kişilik oynamalı. Bu önemli sınavda varımızı yoğumuzu ortaya koyalım. Turu geçeceğimize tüm kalbimle inanıyorum. Aynı duyguyu sizlerin de paylaştığını biliyorum. İlk maçın bir kaza olduğunu düşünüyorum. Bizden beklenen futbolu sahaya yansıtamadık. Ama şimdi hiçbir mazeretimiz yok. Bu forma için yakışan sonucu almalıyız.

Tarih yazalım

Herkes bize destek veriyor. Böyle büyük bir camiayı sevindirmek bizim boynumuzun borcu. Herkes birbirine yardımcı olmalı. Zaragoza'da bir tarih yazalım. Bugüne kadar hiçbir İspanyol takımını yenemedik. Bu fırsatı kaçırmamalıyız. İnanıyorum ki bizi burada da taraftarlarımız yalnız bırakmayacak. İnancımızı sahaya yansıtırsak, önümüzde kimse duramaz. Bu son 90 dakikada işi bitirelim."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz