2 kat promosyon imkânı var

Hürriyet Haber
29.06.2017 - 23:17 | Son Güncelleme:

ING Bank, emeklilere yeni bir promosyon ödemesi kampanyası başlattı. Bu kapsamda maaşını ING Bank’tan alan emekliler 900 TL’ye kadar promosyon ödemesinden yararlanabilecek.

ING Bank, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK), emeklilere promosyon ödenmesi konusunda başlattığı protokol sürecine ek yeni bir kampanya başlattı. İki kurum arasında imzalanan protokole göre promosyon ödemeleri, emekli maaşlarını ING Bank aracılığıyla alan emekli müşterilerin kullanımına sunuluyor. ING Bank, 3 yıl süre ile emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden tüm emeklilere 450 TL’ye kadar net promosyon ödemesi gerçekleştiriyor.

Ayrıca, vadesiz mevduat hesabından bir otomatik ödeme talimatı verip, 10 bin TL ve üzeri tutarda 36 ay ve üzeri vadelerde ihtiyaç kredisi kullananların ise promosyonunu ikiye katlıyor. Bu kapsamda aylık emekli maaşı 1.000 TL’ye kadar olan emeklilere 600 TL; 1.000 TL ve 2 bin TL arasında olanlara 750 TL; 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 900 TL net promosyon ödemesi yapılıyor. ING Bank, emekli müşterilerine uzun zamandır sunduğu özel avantajlara yenilerini ekledi. Maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler promosyon ödemelerinin yanı sıra bir çok bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok daha uygun koşullarda yararlanma imkanına kavuşuyor. ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayan emekliler, 7/24 doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerine bağlanarak ayrıcalıklı hizmet alabiliyor. Ayrıca bütün banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor.

Etiketler: gazetehaberleri


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı