İSTANBUL HABERLERİ

MERKEZ HABERLERİ

2 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi

DHA
02.11.2017 - 10:04Son Güncelleme :

YEREL HABERLER İSTANBUL

DHA

(Özel) Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, DHA'ya konuştu...
Şekip Mosturoğlu; VAR'dan Futbol Disiplin Talimatı'na, yabancı futbolculardan rezerv lige kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE KUPASI
15:00 ZTK kura çekimi TFF Riva Tesisleri'nde gerçekleşecek 

TRABZONSPOR
10.15 Teknik Direktor Rıza Çalımbay basın toplantısı düzenleyecek (Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri)
11.00 Bordo-Mavili ekip çalışmalarını sürdürecek 

GALATASARAY
18.00 Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamlayacak

FENERBAHÇE
Osmanlıspor maçı hazırlıkları sürecek

OSMANLISPOR 
11.00 Osmanlıspor'da Fenerbahçe maçı hazırlıkları sürecek

AMPUTE MİLLİ TAKIMI EVLERİNE KAVUŞUYOR
09.30 kahvaltı, 10.00 basın toplantısı - Ali Ağaoğlu, Ampute Milli Takımı'na söz verdiği evleri teslim edecek (Maslak 1453) 

GOLF - TURKİSH AİRLİNES OPEN 2017 
European Tour Rolex Serisi'nin sekiz ayağından altıncısı Turkish Airlines Open 2017, Antalya Belek'te başlıyor.

PFDK VE TAHKİM KURULU KARARLARI AÇIKLANACAK

UEFA AVRUPA LİGİ
Ligde 4. haftanın maç programı (TSİ) şöyle:
21.00 Slavia Prag (Çekya) - Villarreal (İspanya)
21.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Astana (Kazakistan)
21.00 Young Boys (İsviçre) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
21.00 Partizan (Sırbistan) - Skenderbeu (Arnavutluk)
21.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - Hoffenheim (Almanya) 
21.00 Ludogorets (Bulgaristan) - Braga (Portekiz)
21.00 Rijeka (Hırvatistan) - Austria Wien (Avusturya)
21.00 AEK (Yunanistan) - Milan (İtalya)
21.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Atalanta (İtalya)
21.00 Olympique Lyon (Fransa) - Everton (İngiltere)
21.00 Kopenhag (Danimarka) - Zlin (Çekya)
21.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Sheriff (Moldova)
23.05 FCSB (Romanya) - Hapoel Beer-Sheva (İsrail)
23.05 Viktoria Plzen (Çekya) - Lugano (İsviçre)
23.05 Arsenal (İngiltere) - Kızılyıldız (Sırbistan)
23.05 Köln (Almanya) - BATE (Belarus)
23.05 Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Olympique Marsilya (Fransa)
23.05 Salzburg (Avusturya) - ATİKER KONYASPOR
23.05 Hertha Berlin (Almanya) - Zorya (Ukrayna)
23.05 Athletic Bilbao (İspanya) - Östersunds (İsveç)
23.05 Vitesse (Hollanda) - Zulte Waregem (Belçika)
23.05 Lazio (İtalya) - Nice (Fransa)
23.05 Real Sociedad (İspanya) - Vardar (Makedonya)
23.05 Rosenborg (Norveç) - Zenit (Rusya)

BASKETBOL
THY Avrupa Ligi
20.45 Fenerbahçe Doğuş - Valencia Basket
Kadınlar Avrupa Kupası - A Grubu
20.30 Beşiktaş - TTT Riga

(Derleme haber) Galatasaray Odeabank'ta 'çöküş' dönemi!
- Sarı-kırmızılı takım, Avrupa Kupası'nda çıktığı 4 maçta da galibiyet alamadı
- Önce Darüşşafaka, ardından Emilia'ya boyun eğdi
- Pınar Karşıyaka galibiyeti morallendirdi, Budocnost'a karşı istenen alınamadı
- Fenerbahçe Doğuş yenilgisi taraftarları çileden çıkardı
- 4'üncü maçta da galibiyet gelmedi
- Taraftarlardan "İstifa" çağrısı

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 2 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

    İSTANBUL YOL DURUMU
    İstanbul3 DERECE
    Yol durumu »
    İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
    16 Kasım 2017, Perşembe
    • İmsak
      06:01
    • Guneş
      07:45
    • Öğle
      13:00
    • İkindi
      15:35
    • Akşam
      17:53
    • Yatsı
      19:26
    Diğer iller için Namaz Vakitleri »
    Sayfa Başı