Gündem Haberleri

GÜNDEM

  2 kardeş tutuklandı

  Hürriyet Haber
  30 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 30 Ağustos 2012 - 00:19

  Bodrum’da 2003 Türkiye Mankenler Kraliçesi Aslı Baş’ın (32) 2010’daki ölümüyle ilgili görülen davada işadamı Ahmet Bayer ifade verdi.

  Bodrum’da 2003 Türkiye Mankenler Kraliçesi Aslı Baş’ın (32) 2010’daki ölümüyle ilgili görülen davada işadamı Ahmet Bayer ifade verdi. Bodrum Adliyesi önünde soruları yanıtlayan Bayer, bilirkişi raporunun gerçeği yansıtmadığını iddia ederek “En önemlisi bugüne kadar karşı tarafın elinde olmasına rağmen basından gizledikleri bir belge var. Aslı Hanım intiharından tam 17 ay önce tekrar intihara teşebbüs etmiş. Ağır dozda ilaç almış. Doktorlar tarafından hayata döndürülmüştür” dedi. Aslı Baş’ın ölümüyle ilgili 9.5 saat adliyede kalan Ahmet Bayer, adli kontrol ile serbest bırakıldı. Bayer’in 2 oğlu Volkan ve Hakan Bayer ise tutuklandı.

  Alkol, uyuşturucu yok

  Bodrum’a gelen Aslı Baş’ın babası Mehmet Yavuz Baş ise şunları söyledi: “İntihar ettiğine asla inanmadık. Şimdi görüyoruz ki bizim iddialarımız doğru yönde. Ayrıca iddia edildiği gibi, olay sırasında alkol ve uyuşturucu kullanmadığı otopsi raporlarında ortaya çıktı. Bu kişiler paralarının gücü ile davayı saptırmaya çalışıyor. Kızım bu aileyle ilgili bir şey biliyordu, susturdular.”

  Miss Model of Turkey Yarışması’nda 2003 Türkiye Mankenler Kraliçesi seçilen Aslı Baş, 2010’da Yalıkavak’ta kaldığı otelin 3’üncü katından düşerek ağır yaralanmış ve hastanede yaşamını yitirmişti.

  İfadesi alınan Ahmet Bayer, Aslı Baş’ın daha önce de intihar teşebbüsünde bulunduğunu ima ederek “İntihar etti” ifadesini yineledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı