SAMSUN HABERLERİ

"2. Karadeniz Kitap Fuarı" sona erdi

AA / Fatih Mehmet Kürkçü
28.02.2016 - 20:26Son Güncelleme :

- Samsun'da, Türkiye Yayıncılar Birliği ile TÜYAP tarafından 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen "2. Karadeniz Kitap Fuarı" sona erdi

AA / Fatih Mehmet Kürkçü

SAMSUN (AA) - Türkiye Yayıncılar Birliği ile TÜYAP tarafından 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla Samsun'da düzenlenen "2. Karadeniz Kitap Fuarı" sona erdi.

Türkiye Yayıncılar Birliği ile TÜYAP iş birliğinde, Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde 23 Şubat'ta açılan fuar, kitapseverlerin yoğun ilgisini gördü.

Fuarı 110 bin 300 kişi ziyaret etti.

Fuarda çok sayıda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, dinleti ve imza günleri düzenlendi.

Ünlü yazarlarla okuyucuları bir araya getiren "2. Karadeniz Kitap Fuarı"nda geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden edebiyatın büyük ustası Yaşar Kemal de düzenlenen sergi ve söyleşiyle anıldı.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden "2. Karadeniz Kitap Fuarı" sona erdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 20 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "2. Karadeniz Kitap Fuarı" sona erdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı