Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2. jubileyi de Beşiktaş ile yaparız

Futbola veda günü Beşiktaş’laydı. Bakarsınız antrenörlüğü burada bırakırız. Camiaya yakınım. Burası büyük bir camia, inşallah beklentilere cevap veririm. Biz sahada rakiplerine karşı üstün olmaya çalışan bir futbol takımı olacağız.

KEMAL ÇOLAK-AA
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbolcu jübilesinde siyah beyazlı ekibe karşı oynayarak futbol hayatını noktaladığını belirterek, teknik direktörlüğe vedayı da siyah beyazlılarla yapabileceğini söyledi. Güneş,, “Aslında jübile maçım için önce Fenerbahçe ile anlaşmıştım. Daha sonra vazgeçtiler. Süleyman Ağabey ve Beşiktaş, o konuda yardımcı oldu. İyi bir jübile maçı yaptık. Tesadüf işte o zaman. Kısmet böyle bir şey. Futbolu bıraktığım gün de dahil Beşiktaş’la yollarımın kesiştiği çok zaman oldu. Camiaya yakın biriyim. Beşiktaş önemli ve büyük bir takım. İnşallah o beklentilere cevap veririz. Futbola veda günüm Beşiktaş’la oldu, bakarsınız antrenörlüğe vedayı da burada yaparız” dedi.

“SÜRPRiZ TRANSFER DE OLABiLiR”

Yıldız oyuncu değil güzel futbolun peşinde olduğunu söyleyen Güneş, “Beşiktaş büyük bir takım. Ona ben de başta olmak üzere çalışanlar olarak hizmet edeceğiz. Sahada rakiplerine karşı üstün olmaya çalışan bir takım olacağız. Gönül istiyor ki, buradaki arkadaşların hepsi iyi olsun, onlarla yola devam edelim. Kendini aşan, kendini geliştiren, takımı büyüten her oyuncu, formayı alır. Bazı mevkilerimizde sıkıntılarımız vardı, onları söyledik” şeklinde konuştu.
Hiçbir oyuncunun gitmeyeceğini vurgulayan Güneş, “Gelecek oyuncular Quaresma’dır, Gomez’dir, N’Doye’dir, Rhodolfo’dur, Douglas’tır, hepsi vardır. Son anda hiç beklemediğiniz başka bir oyuncu da olabilir. Bu da mümkün” ifadesini kullandı.

“En iyi kaleci Rüştü’ydÜ FAKAT O DA BIRAKTI”

ESKİ bir kaleci olarak en beğendiği kalecinin Rüştü Reçber olduğunu söyleyen Şenol Güneş, “Ama bıraktı” dedi. Güneş, takımındaki Tolgay, Cenk ve Günay’ın forma rekabetine yeniden başlamalarını istediğini belirterek, “Ben hiç kimseye forma vermeyeceğim. Çalışmanın karşılığında formayı herkes kendisi alacak” diye konuştu.

Güneş leşte farklı, gülde farklı kokar

MİLLİ Takımı çalıştırdığı dönemlerde bir haksızlığa uğradını söyleyen Şenol Güneş, “Haksız eleştiriler olmuştur. Hep söylüyorum, güneş herkese aynı doğar, ama leşte farklı gülde farklı kokar. Kokusu farklıdır” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz