GeriFutbol 2 günde 24 bin 'Arda' forması satıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  10
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2 günde 24 bin 'Arda' forması satıldı

2 günde 24 bin 'Arda' forması satıldı
refid:29501684 ilişkili resim dosyası

Hafta içerisinde Barcelona'ya transfer olduğu açıklanan Arda Turan'ın, Katalan kulübü tarafından basılan formaları satışa çıktı. 2 gün önce satışa çıkan forma şu ana kadar 24 bin kişi tarafından satın alındı.

Arda Turan, Barcelona'ya transfer olmasının ardından dünya spor gündeminin birinci sırasındaki yerini koruyor. Milli futbolcuya olan ilgi Katalan ekibinin taraftarları tarafından forma satışlarında da kendini gösterdi.
Arda Turan'ı kadrosuna katan Barcelona, milli futbolcunun forma numarasının netleşmemesine rağmen, "Arda" yazılı formayı üretmeye başladı. Alınan bilgilere göre Katalan ekibinin taraftarları 24 bin adet forma satın aldı.

Bu satışın sadece Barcelona şehrinde olmadığı belirtilirken, internet üzerinden Arda'nın formasına da büyük ilgi olduğu ifade edildi.

Türkiye'de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi kulüpler şampiyon oldukları sezonlarda dahi ortalama 300-350 bin forma satıyor. Arda'nın sadece 2 günde 24 bin adet formasının satılmış olması, milli futbolcunun ve yeni kulübü Barcelona'nın ne kadar büyük markalar olduğunu ortaya koydu.

2 günde 24 bin Arda forması satıldı ARDA KARARINI VERDİ! 6 AYLIĞINA KİRALIK

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle