"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

2 gün 2 gece açılış

Avrupa’nın ilk villa konseptli oteli Club Med Belek, iki gün iki gece süren açılış partisiyle hizmete girdi.

Dünyaca ünlü otel zinciri Club Med, Antalya’da Kemer’den sonra Belek’te de otel açtı. Avrupa’nın ilk villa konseptli oteli olan Club Med Belek, iki gün iki gece süren partiyle hizmete girdi.
Club Med Dünya CEO’su Henri Giscard d’Estaing’in ev sahipliği yaptığı, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerin kırmızı beyaz renkli kıyafetlerle katıldığı ilk günkü açılış, Anadolu Ateşi’nin performansıyla renklendi.
Eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, Meral-Vural Gökçaylı ve Wilma Elles’in de aralarında olduğu ünlü isimlerin katıldığı ikinci gün etkinlikleri de Suat Ateşdağlı’nın müzik performansı eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Tatil mevsimi başladı

Gezi Parkı eylemleri, yerli turistin tatil adresi Bodrum ve Çeşme’yi de etkiledi. Her iki beldedeki mekânlar da açılışlarını, okulların kapandığı bu haftaya erteledi.

Aqua Çeşme’de

Figen Erenel’in sahibi olduğu, Çeşme’deki Aqua da bu hafta hizmete giriyor. Açılış partisine, düzenlediği eğlenceli partilerle adından söz ettiren Cihan Şensözlü ev sahipliği yapacak.

Sess Bodrum’da

Nedim Binler’in sahibi olduğu, Nişantaşı’nda Türkçe müzik eşliğinde eğlence sunan Sess, yazlık mekânını Türkbükü’nde açtı. Her ne kadar geçtiğimiz hafta “Kate Moss’un güneşlendiği plaj” olarak gündeme gelse de, Sess plaj değil sadece gece kulübü olarak hizmet verecek.

Masquarade Alaçatı’da

İşletmeciliğini Tarkan Ahmet’in yaptığı Gayrettepe’deki Masquarade, bu yaz Alaçatı’ya taşındı. Solto Otel’in plajında hem gece hem de gündüz hizmet verecek olan Masquarade’da eğlence bugün başlıyor.

X