Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 forvet alacağız

Trabzonspor Başkanı, “Şu anda biri yabancı 2 forvet ile görüşüyoruz. Her takımda en az 4-5 forvet var” dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, “Şu anda biri yabancı 2 forvet ile görüşüyoruz. Her takımda en az 4-5 forvet var. Bunun için 2 forvet oyuncusu almamız gerekiyor” dedi. Görüştükleri isimlerin kaliteleriyle direkt olarak takıma katkı yapabilecek futbolcular olduğunu belirten Şener, Gökhan Ünal konusunda da şunları söyledi:

Gökhan’ı zararına satmayız

“Gökhan, kaliteli bir futbolcu. Ancak çok duygusal ve her şeyden etkilenebiliyor. İlk yarı bekleneni veremedi ama 2. yarı çok farklı olabilir. Bizim Gökhan’ın bonservisine ödediğimiz para belli. Bu konuda kulübü zarara uğratmayı asla düşünmeyiz. Kendisini zararına satmak gibi bir düşüncemiz de yok.”

Güneş’in değerini bilin

Şenol Güneş’in yükünü azalttığını da vurgulayan Şener, “En beğendiğim özelliği, gerçek bir Trabzonsporlu olması. Buraya gelen antrenörler gibi mecburiyetten değil, doğuştan bu renklere aşık olması. Kariyeri de var. Onun değerini herkes iyi bilmeli” diye konuştu.

G.Saray maçında tatildeydik

ZİRAAT Türkiye Kupası’nda Galatasaray’a kaybetmelerinin çok üzüntü verici olduğunu kaydeden Sadri Şener, “G.Saray çok genç oyuncularla oynadı ve kazandı. Bu beni şoke etti ve hayal kırıklığı yaşadım. Bizim futbolcularımız sanki, bir an önce maç bitse de tatile çıksak havasındaydı” diye
konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz