« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2 eş, 1 sevgili, 3 çocuk

İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle'da forma giyen Fildişi Sahilli Cheick Tiote, evli olmasına rağmen ülkesinde ikinci kez evlendi. Bir de sevgilisi bulunan Tiote, üç çocuk babası.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İngiltere Premier League ekiplerinden Newcastle United forması giyen müslüman oyuncu Cheick Tiote, iki eşi ve bir de sevgilisi ile bir anda Ada'da gündem oldu.

İlk eşi Madah ile Ponteland'da yaşayan ve bu evlilikten iki de çocuğu olan Cheick Tiote, aynı zamanda sevgilisi Nikki Mpofu'dan bir çocuk sahibi. 28 yaşındaki yıldız oyuncu, son olarak ülkesinde ikinci evliliğini gerçekleştirdi ve bir anda İngiltere'nin en fazla konuşulan ismi oldu.

2 eş, 1 sevgili, 3 çocuk

"TUHAF BİR ŞEY DEĞİL"
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan yıldız oyuncunun menajeri Jean Musampa, durumun normal olduğunu savundu. Jean Musampa, "Bu olayda tuhaf olan bir şey yok. Kendisi müslüman" ifadelerini kullandı.

Öte yandan aynı haberde; Cheick Tiote'nin ilk eşi olan 25 yaşındaki Madah'ın söz konusu evliliği sosyal paylaşım platformu olan Facebook'tan öğrendiği belirtildi. İlk eş Madah, 28 yaşındaki oyuncunun bir başka kadın ile evlendiğini Facebook'taki düğün fotoğraflarını görünce öğrendiğini söyledi.

2 eş, 1 sevgili, 3 çocuk


Bunları da Beğenebilirsiniz