« Hürriyet.com.tr
MENÜ

194 milyon euro'luk buluşma

İkili antrenman öncesi tesadüfen idman sahasının otoparkında buluşurken, sohbet ederek soyunma odasına gitti. İki yıldızın bu tanışmasında kıyafetleri de göz alıcıydı.

Koray Durkal
SON GÜNCELLEME

REAL Madrid’in rekor ücretle Tottenham’dan transfer ettiği Gareth Bale, takımın yıldızı ve dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’yla ilk kez bir araya geldi. Real Madrid’in 100 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer ettiği Gareth Bale ile 94 milyon Euro’luk Ronaldo’nun buluşma anı futbol dünyasının merakla beklediği anlardan biriydi. İlk kez bir araya gelen ikili, antrenman öncesi Real Madrid tesislerinin otoparkında tesadüfen karşılaşırken, yaklaşık 200 milyon Euro’luk bir tokalaşmanın kahramanları oldu.

GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTILAR

BİRBİRLERİNE olan benzerliklerden dolayı sıkça karşılaştırılan ikilinin buluşmasındaki çok ince detaylar da gözden kaçmadı. Tokalaşırken her iki futbolcunun özgüven dolu bakışları ve gülümsemekten hiç vazgeçmemeleri hem kendilerine olan inançlarını hem de rakiplerine verdikleri mesaj bakımından oldukça dikkat çekiciydi. Cristiano Ronaldo ise şık giyimiyle Gareth Bale’i geride bıraktı.

MODADA RONALDO DAHA ÖNDE

PORTEKİZLİ Ronaldo ilk buluşmada gerek kıyafetleri gerekse kullandığı aksesuarlarla yeni takım arkadaşı Bale’i kıskandıracak bir tarz içerisindeydi. Ronaldo’nun kıyafetleri ve aksesuarları 12 bin poundu bulurken, Bale 1000 pound civarında kaldı. Ronaldo’nun sahadaki profesyonelliğini özel hayatında da kıyafetlerine kadar taşıması onu Beckham’ın ardından moda dünyasının ikonlarından biri haline getirdi.

194 milyon euroluk buluşma


Bunları da Beğenebilirsiniz