« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1907 coşturdu

Moda Deniz Kulübü'ndeki 1907 F.Bahçe Derneği’nin Cumhuriyet Balosu’nda, sarı lacivertli camianın ağır topları vardı. Başkanlık için adı geçen Saran, ‘‘Adaylık için henüz karar vermedim. Yıldırım onursal başkanımızdır’’ dedi.

Emre OKTAY
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇELİLER, 1907 Derneği'nin organize ettiği Cumhuriyet Balosu'nda coştu. Moda Deniz Kulübü'nde düzenlenen gecede 1907'nin hazırlattığı Bahçedeki Fener belgeselini izleyen konuklar duygusal anlar yaşadı. Eski başkanlardan Ali Şen, Güven Sazak ve Murat Aşık'ın da katıldığı geceye yönetimden sadece Murat Aşık ile Burak Karabacak geldi.

Kongre öncesinde başkanlık için ismi geçen Sadettin Saran da ilk kez eşiyle birlikte boy gösterdi. Üyelerle sohbet eden ve büyük destek alan Saran, ‘‘Ben kavga gürültüden yana değilim. Adaylık için henüz karar vermedim. Aziz Yıldırım bizim onursal başkanımızdır. Aday olmam için yoğun baskılar var. Önemli olan camianın bütünlüğüdür’’ dedi.

1907 Derneği Başkanı Necdet Ersoy da bir konuşma yaparak, geceye katılanlara teşükker etti ve F.Bahçe camiasının birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler