Gündem Haberleri

GÜNDEM

  19 yaşındaki 2 kıza zorla fuhuş

  Murat KİBRİTOĞLU/ADANA, (DHA)
  13 Kasım 2009 - 17:09Son Güncelleme : 13 Kasım 2009 - 17:09

  ADANA’da, 17 yaşlarındaki 2 kızı lüks otellerde erkeklere pazarladığı iddia edilen ve aralarında bir lise müdür yardımcısı ile bir şarkıcının bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı. Kızlardan biri, müdür yardımcısının kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü.

  Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, ailesi tarafından 2 yıldır kayıp olduğu bildirilen ve adı açıklanmayan 17 yaşındaki kızı kent merkezinde buldu. Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülen genç kız, kendisi ile aynı yaştaki bir başka kızla, yerel şarkıcı R.N.’nin evinde kaldıklarını, bu kişi ile bir okulun müdür yardımcısının kendilerini 2 yıldır erkeklere pazarladığını ileri sürdü. Müdür yardımcısının kendisine tecavüz ettiğini de iddia eden genç kız, bu kişilerin buldukları müşterilerle lüks otellerde ilişkiye girdiklerini anlattı. Tehdit edildiklerini de söyleyen kayıp kızın ifadesi üzerine başlatılan operasyonda, lise müdür yardımcısı ile şarkıcı R.N.’nin de aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı. Diğer genç kız da kurtarıldı.

  Kızların Çocuk Şube Müdürlüğü’nde avukat ve psikiyatrist huzurunda ifadelerini alınırken, 6 şüpheli, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı