Gündem Haberleri

GÜNDEM

  19 ay önce kaybolan garsondan hala haber yok

  Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
  14 Kasım 2009 - 12:25Son Güncelleme : 14 Kasım 2009 - 12:25

  DENİZLİ'de geçen yılın mart ayında kaybolan 25 yaşındaki Yaşar Keskin, polis, jandarma ve ailesinin tüm aramalarına rağmen hala bulunamadı.

  Bir restoranda garson olarak çalışırken 19 ay önce aniden ortadan kaybolan Yaşar Keskin'in izine bir daha rastlanmadı. Keskin'in kardeşi, 23 yaşındaki Hüseyin Keskin, ağabeyinin cinayete kurban gitmesinden şüphelendiklerini söyledi. Polis ve jandarmanın da aramalarına rağmen ağabeyinin izine rastlayamadığını belirten Hüseyin Keskin, “Ağabeyim, bir barda çalışan S.D. adlı kadınla birlikte yaşıyordu. Kaybolduğu gün onunla kavga etmişler. Ağabeyim o gün evi terk etmiş ve bir daha haber alamadık” dedi.

  Yapılan incelemede, Yaşar Keskin'in kaybolduğu gün cep telefonunun da kapandığını anlatan Keskin, “Bu durumu polise bildirdik. Ancak polisin de o kadar incelemesine rağmen sonuç çıkmadı. Yaşayıp- yaşamadığını da bilmiyoruz. Bir cinayete kurban gitmiş olabilir. Bu durum bize acı veriyor. Ağabeyimi görenlerin ya da hakkında bir şey bilenlerin en yakın güvenlik güçlerine haber vermesini istiyoruz” diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı