180 dolara dış cephe seramiği

Hürriyet Haber
20 Mart 1998 - 00:00Son Güncelleme : 20 Mart 1998 - 00:01

İtalyan seramik devi Marazzi, iki yeni ürünüyle Türkiye'de atağa geçti. Bu amaçla Türkiye'ye gelen Marazzi Uluslararası Satış Direktörü Enrico De Pietri, ‘‘Yükseltilmiş döşeme ve dış cephe kaplama sistemlerimizi şimdi de Türkiye pazarına sunuyoruz’’ dedi.

Marazzi'nin Türkiye pazarına sunduğu dış cephe kaplama sistemlerinin metrekare fiyatı 100-180 dolar arasında değişiyor. Yükseltilmiş zemin sisteminde de metrekare fiyatı 75-100 dolar arasında bulunuyor.

Enrico De Pietri, geliştirdikleri bu yeni sistemle tüketiciye kolple hizmet sunduklarını belirterek, şöyle konuştu:

‘‘Gerek dış cephe kaplamasında, gerekse yükseltilmiş zemin sistemlerinde işin montaj aşamasını üstleniyoruz. Özellikle yükseltilmiş zemin sisteminde yere döşenen projil üzerine seramik uygulamasını Türk tüketicisine de sunacağız.’’

Şirketin Bölge Müdürü Moiz Meşeri ise, İstanbul'da düzenledikleri toplantı ve seminerlerle bu yenilikleri Türk tüketicisine tanıtmanın yanısıra teknik elemanları eğiteceklerini bildirdi.

Marazzi'nin İtalya, Fransa, İspanya ve ABD'de toplam 19 tesisinin olduğunu, 130 ülkeye satış yapıldığını belirten Meşeri, ‘‘Kaliteyi yeni teknolojiyle birleştirdik’’ dedi.


Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı