Gündem Haberleri

GÜNDEM

  17 plaka ile gitti, 01 ile döndü

  Ahmet İSTEK- Salim UZUN/ANTALYA, (DHA)
  10.08.2009 - 12:16 | Son Güncelleme: 10.08.2009 - 13:14

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı görevini dün Köksal Toptan'dan devralan Antalya Milletvekili Mehmet Ali Şahin, ilk resmi ziyaretini seçim bölgesine yaptı.

  THY'nin tarifeli uçağıyla Ankara'dan Antalya'ya saat 10.20'de gelen yeni Meclis Başkanı Şahin, VIP Salonu'nda, Vali Alaaddin Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Büyükşehir Belediye eski Başkanı Menderes Türel ve partililer tarafından karşılandı.

  Şahin, partililerin, ‘Antalya seninle gurur duyuyor’, ‘Antalya'nın gururu’ sloganlarına, ‘Hepinize çok teşekkür ederim. Çok sağolun’ deyip, el sallayarak karşılık verdi. Kendisine sunulan bir demet çiçeği alan Mehmet Ali Şahin, bir çocuğa kırmızı beyaz renklerden oluşan futbol topu hediye etti.

  TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin daha sonra Vali Yüksel'in ‘07 001’ plakalı makam otomobiline binerek Valilik binasına geçerken, TBMM Başkanlığı'nın ‘0001’ plakalı makam aracı da kendisini izledi. Şahin, Adalet Bakanı olduğu dönemde ‘0017’ kırmızı plakalı makam aracını kullanıyordu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı