Gündem Haberleri

  150 kişi başvurdu

  Hürriyet Haber
  06.01.2011 - 15:03 | Son Güncelleme:

  Başrollerini Nicholas Cage ile Eva Mendes'in paylaştığı ve bazı bölümleri Türkiye'nin peri bacaları ile ünlü önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da çekilecek “Hayalet Sürücü 2” filminde figüran olarak rol almak için 150 kişi başvurdu.

  NEVŞEHİR (A.A)

  Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Başkanı Mustafa Karakaya, yaptığı açıklamada, film ekibinin kendilerinden figüran oyuncu talebinde bulunduğunu söyledi.

  Karakaya, talep üzerine yaptıkları duyuru sonucu iki günde Türkiye, Tunus ve Almanya'dan 60'ı kadın 150 kişinin filmde figüran oyuncu olarak rol olmak için başvurduğunu belirterek, yapılacak seçme sonucu 60 kişiye rol verileceğini kaydetti.

  150 kişi başvurdu

  Öte yandan, filmin Kapadokya'da gerçekleştirilecek sahnelerinin çekimlerine 13 Ocak Perşembe günü başlanacağı öğrenildi.

  İlki 2007 yılında çekilen, Nicolas Cage ve Eva Mendes'in başrolünü oynadığı filmde, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan ancak bu değiştokuş yüzünden geceleri lanetli bir ruha dönüşen motosikletçinin yaşadıkları anlatılıyor.

  Yapımcılığını Brian Taylor'un üstlendiği film için Kapadokya'ya yaklaşık 400 kişiden oluşan bir film ekibinin gelmesi bekleniyor.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı