15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar!

Birce BORA / LONDRA
10.09.2014 - 12:34 | Son Güncelleme:

“Galler’in Holyhead kasabasında” 24 yaşındaki Nicola Mason ve 46 yaşındaki erkek arkadaşı John Ford’un çocuklarına bakması için tuttukları 15 yaşındaki erkek bakıcıyı grup seks yapmaya zorladığı iddia edildi.

Konu ile ilgili Mold Crown Court mahkemesinde görülen davada, çiftin ismi basına açıklanmayan bakıcıya “Meow Meow” adı ile anılan uyuşturucudan ikram ettiği, daha sonra da Mason ile cinsel ilişkiye girmeye zorladığı açıklandı.

Savcılık olay sırasında bakir olan çocuğun ilk önce “çok utandığı için” çiftin talebini reddettiği, ancak uyuşturucunun da etkisi ile sonunda Ford onları izlerken Mason ile cinsel ilişkiye girmeyi kabul ettiğini iddia etti.

Ford’un seks yapmak istemediğini belirten bakıcıya “Bu teklifi reddediyorsan eşcinsel olmalısın” diyerek baskı yaptığı da belirtildi.

O gece yaşananların daha sonra da tekrarlandığını belirten savcı Myles Wilson “Biz bu davada bakıcının hiç bir şekilde yapmak istemediği birşeye zorlandığını iddia etmiyoruz. Biz reşit olmayan bir çocuğun doğru ile yanlışı birbirinden ayırt edebiliyor olması gereken yetişkinler tarafından kullanıldığını söylüyoruz” dedi.

Wilson Ford’un çocuğa uyuşturucu vermiş olmasının da suçun ağırlığını artırdığını belirtti ve “Belli ki onun güvenini kazanmak ve direncini kırmak istemiş” dedi.

Ford ve Mason mahkemede tüm iddiaları reddetti ve bakıcının “Herşesi uydurduğunu” söyledi.

Mahkemede bakıcının yaşadıklarını erkek kardeşine anlattığı ve iki çocuğun konuşmalarını duyan bir kadının gidip Mason ile yüzleştikten sonra polise haber verdiği açıklandı.

Ford’un kız arkadaşının başka erkeklerle birlikte olmasından zevk aldığı ve daha bir çok kişiye Mason ile birlikte olmalarını teklif ettiği de belirtildi. Dava devam ediyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı