« Hürriyet.com.tr
MENÜ

15 Bin De Nigris

Gaziantepspor kulübü ve taraftarı hafta başında yaşamını yitiren eski futbolcuları Antonio De Nigris’i unutmuyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor yönetiminin organizasyonu ile özel olarak yaptırılan 15 bin De Nigris maskesi Bursaspor maçından önce taraftarlara dağıtılacak. Feredasyondan izin alınması halinde Gaziantepspor takımı da seramoniye bu maskelerle çıkacak.

Fenerbahçe’ye attığı golden sonra taktığı maske ile sevinç gösterisi yapan ve taraftarın hem hatıralarında hem de gönlünde bu görüntüleri ile yer edinen De Nigris aynı zamanda “hepimiz De Nigris’iz” sloganı ile anılacak ve tribünlere dev bir resmi açılacak.

Ayrıca Gaziantepspor’un gol atması halinde, golü atan futbolcunun yerine De Nigris’in ismi anons edilecek.

Hepimiz Senin Evladınız!

De Nigris’in acısı ile birlikte bir başka acıyı daha yaşıyor Gaziantepspor camiası. Takımın sevilen antrenörü Quinito geçtiğimiz hafta Brezilya’da meydana gelen bir trafik kazasında oğlunu kaybetti.
Gaziantepspor taraftarı çok sevdikleri antrenörleri için de “Hepimiz senin evladınız” yazılı Türkçe ve Portekizce bir pankart hazırladı.
Gaziantepspor camiası, kulüp yönetiminin liderliğinde kendileri için çok üzücü geçen bu hafta ve iki acı kayıp nedeniyle Taraftarlar Derneği ve Gençlik 27 guruplarıyla özel anma etkinlik ve afişleri de hazırlıyorlar.


Bunları da Beğenebilirsiniz