DÜZCE HABERLERİ

14. Yıl Dönümü Mesajı

IHA
13.08.2015 - 13:33Son Güncelleme :

AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI HİKMET KESKİN'DEN 14. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

IHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 14 yıl önce Türkiye’nin hayallerini gerçekleştirmek, milleti siyasetin odağı haline getirmek ve ülkenin muasır medeniyet seviyesinde çıkmasını sağlamak amacıyla kurulan AK Partinin çizgisini değiştirmeden demokrasi ve hizmet aşkıyla dünya siyasetinde takdir ve övgüyle karşılanan parti olmaya devam ettiğini vurguladı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Partinin kuruluşunun 14. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı. 14 yıl önce millete layık olduğu hizmeti verebilmek için aşk ve sevda ile yola çıktıklarını kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Biz milletin siyasetin ardından koşarak hizmet alabilmek için çaba sarf ettiği günleri hiçbir zaman unutmadık. Bu günlerin geride kalması için 14 yıl önce hizmet andı içtik ve her geçen gün artan AK Parti sevdalıları ile hizmeti vatandaşımızın ayağına getirdik. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki herkesin, inançlarını yaşaması için değerlerini, kültürünü, kimliğini özgürce ifade edebilmesi için yaşam tarzını muhafaza edebilmesi için özellikle de fikirlerini rahatça söyleyebilmesi için tarihi nitelikte reformlar yaptık. Önümüze birçok engeller çıktı, tuzaklar çıktı ancak biz hiçbir zaman yılmadık, önümüze koyulan taşları temizledik ve millete hizmet yolumuzdan dönmedik, duraksamadık. Her zaman milletimizi siyasetin odak noktası yaptık ve siyaseti milletimiz için yaptık” diye konuştu.
14 yıl içinde Türkiye’nin daha önce olmadığı kadar ileriye gittiğini, ileri medeniyet ülkelerinin seviyesine ulaştığını ve her geçen gün saygınlığının artığını dile getiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “3 Kasım 2001 seçimleri ile birlikte her zaman milletimizle gönül bağı kurduk ve AK Partinin değişmez tek kuralı olarak millet iradesini belirledik. Gönül bağı oluşturduğumuz milletimizle birlikte demokrasi ve özgürlükler alanında büyük yol kat ettik, IMF’ye borç verecek konuma gelerek ekonomimizi kendi ayakları üzerinde durabilecek konuma getirdik, tüm dünyada saygı duyulan, tavsiyelerimizin istenildiği ülke konumuna geldik. Bunları hep vatandaşımızı unutmadan, onların hayallerini gerçekleştirmek adına yaptık” dedi.
“İlk günkü heyecanımız, aşkımız her gün, her an tazelenerek bugünlere geldik. Bizim tek amacımız, memleketimizdeki herkesin mutlu, huzurlu ve refah içinde yaşayabilmesini sağlamaktır” diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “AK Parti kutlu dava anlayışından ve millete hizmet etme düsturundan hiçbir zaman vazgeçmeyecek. Toplumun vicdanı olacağız ve hakikatin sesine kulak vereceğiz. Yaşanılan her sorununun üstesinden milletimizin desteği ve gayreti ile gelebileceğimizi biliyoruz. 14 yıl boyunca yaptığımız, sosyal, ekonomik ve kültürel reformlara devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Çıtayı çok yukarılara çektik; indirmeye de niyetimiz yok” şeklinde konuştu.
Son günlerde bölücü terör örgütlerinin yaptıkları eylemlerle her gün şehit verildiği ve artık bıçağın kemiğe dayandığını belirten AK Parti Düzce İl Başkanı, “ Çözüm süreci ile başlattığımız doğu ve güneydoğudaki kürt kardeşlerimize yönelik demokrasi hareketi maalesef ki bölücü terör örgütü ile arasına mesafe koyamayan partiler tarafından iyice zedelenmiştir. bu ülkede barışa gölge düşürenler, kan dökerek özgürlükten bahsedenler, sanmasınlar ki AK Parti bu ihaneti görmeyecek ve unutacaktır. Bu ihanetin faturası ağır olacaktır. 14 yıldır demokrasinin gelişmesi adına yürüttüğümüz siyaseti gölgelemek ve ülkemizi yeniden eski günlere döndürmek isteyenlere en iyi cevabı yine milletimiz verecektir” diye konuştu.
“14 yıl önce başladığımız kutlu yürüyüş, artık milyonların sevgiyle çığ gibi büyümüş ve koşmaya başlamıştır” diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ AK Parti kurulduğu tarihten itibaren milletin gönlünde taht kurmuş ve milletin kendini bulduğu parti haline gelmiştir. AK Parti neferleri olarak milletimize hizmet aşkımız hiç sönmeden bizi düşürmek isteyenlere inat yolumuzdan sapmadan yürüyeceğiz. Ülkemizin bağımlı, antidemokratik, sesini çıkaramayan bir ülke haline gelmesine izin vermeyeceğiz. 14 yıldır yürüdüğümüz kutlu yol, milletimizle güzel, milletimizle de bu hizmet yolundan yürüyeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden 14. Yıl Dönümü Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 14. Yıl Dönümü Mesajı haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:55
  • Guneş
   07:40
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   15:25
  • Akşam
   17:42
  • Yatsı
   19:16
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı