Futbol 14 tane gol atılır mı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

14 tane gol atılır mı

Kupa maçında amatör rakibini 14-1 yenen Hollanda ekibi, “Kendi ayarında olmayan bir takımı böyle farklı yenmek ne kadar etik?” sorusunu gündeme getirdi.

İşte bir maçta atılan 15 gol -WEBTV

WHC Wezep takımı, Hollanda’nın amatör lig temsilcilerinden biri. Kupada büyük bir başarı göstererek ilerlediler ve Ajax’ın karşısına çıktılar. Ancak aldıkları 14-1’lik yenilgi ile muhtelemen önceki turlarda elenmediklerine pişman olacaklar.

FUTBOLUMUZUN YILDIZLARI 14 GOL iÇiN NE DEDi

İBRAHİM TORAMAN
14 değil 24 atardık

RAKİP kim olursa olsun ne kadar gol atarsak, o kadar zevk alıyoruz. Bireysel konuşuyorum, Beşiktaş olarak bizim elimize fırsat geçse 14 değil 24 tane bile gol atardık.

AYHAN AKMAN
Saygılı olmalıydılar


SONUÇTA karşındaki amatör bir takım. Bence 14 tane gol atmak böyle zayıf bir rakibe karşı doğru değil. Bu kadar güçsüz bir takıma karşı biraz daha saygılı olunabilirdi.

SERVET ÇETİN
Futbolda acıma yok


FUTBOLDA insaf ya da acıma duygusu diye bir şey yok. Atabilen her takım, rakibine ne kadar fazla gol atıyorsa atmalı. Bu benim açımdan şaşırtıcı bir durum değil.

ALİ GÜLTİKEN
Biz amatöre atmadık


10-0’lık Adana Demir maçında 4 gol atmıştım. Ama biz bu golleri aynı klastaki takıma attık. Onlar amatöre. Futbolda kendi klasındaki rakipleri yenersen mutluluk daha farklı olur.

METİN TEKİN
Biz de yapmıştık

BEN de olsam tereddütsüz atardım. Zaten aksini düşünmek, etik dışı olur. Biz de futbolculuğumuzda Almanya kamplarında amatör takımlara karşı böyle skorlar almıştık.

FEYYAZ UÇAR
Yeter mi deselerdi


Ajax ne yapacaktı yani, 5 olunca ‘yeter’ mi diyecekti. Bizim de Beşiktaş’ta 10-0’lık Adana Demir galibiyetimiz vardı. Maçtan sonra şaşkınlık yaşadık. Ama oyun anlayışımız o skoru getirmişti.

31-0 bile var

Avustralya
A. Samoa: 31-0
P.North End
Hyde United: 26-0
Almanya
San Marino: 13-0
İspanya
Bulgaristan: 13-0
Beşiktaş
Adana D.S.: 10-0
M. United
Ipswich: 9-0
Juventus
Inter: 9-1
Tottenham
Wigan: 9-1


Yorumları Göster
Yorumları Gizle