ESKİŞEHİR HABERLERİ

13 ’Ayın Personeli’ne Teşekkür Belgesi Ve Ödül

IHA
28.10.2015 - 12:10Son Güncelleme :
13 ’Ayın Personeli’ne Teşekkür Belgesi Ve Ödül
IHA

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Ayın Personeli’ olarak seçilen 13 kurum çalışanı, Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Uygulamanın, müdürlük kadrosunda görev yapan personelin moral ve motivasyonunu arttırmak, başarılı personeli ödüllendirmek ve görevlerinde üstün performans gösteren personellerin belirlenmesi amacıyla yapıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüzün yoğun gündem ve çalışmaları içerisinde mesai mefhumu gözetmeksizin özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı, Haziran ayında 3, Temmuz ayında 4, Ağustos ayında 3 ve Eylül ayında 3 personel olmak üzere toplamda 13 personelimiz Ayın Personeli olarak seçilmiştir. İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa Şahin, Huzur Sevenler Derneği Başkanı Sayın Necip Fazıl Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Emniyet Müdürlüğümüz brifing salonunda tören düzenlenmiştir. Ayın personeli seçilen meslektaşlarımız, yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı İl Emniyet Müdürümüz ve Huzur Sevenler Derneği Yönetim Kurulu üyelerince Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilmişlerdir” denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden 13 ’Ayın Personeli’ne Teşekkür Belgesi Ve Ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 13 ’Ayın Personeli’ne Teşekkür Belgesi Ve Ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı