Ege Haberleri

  12 TL’ye ada tatili başlıyor

  İZMİR, (DHA)
  14.06.2013 - 15:17 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de 2001’den bu yana günübirlik tatilin ilk akla gelen adreslerinden olan Urla açıklarındaki Yassıcaada, yeni sezonu 18 Haziran Salı günü açıyor.

  12 yılda yaklaşık 350 bin kişiye hizmet veren Büyükşehir Belediyesi’ne ait tesisler, bu sene de misafirlerine uygun fiyatlı ve eğlenceli tatil vadediyor. Büyükşehir’in şirketlerinden Grand Plaza Turizm A.Ş. tarafından işletilen Yassıcaada’ya İZDENİZ A.Ş.’nin vapur seferleriyle ulaşma imkanı olan İzmirliler, tesisleri 9 Eylül’e kadar kullanabilecek.

  Adaya gidiş-dönüş ücretine üç yıldır zam yapılmadı, yine 12 TL... 0-6 yaş grubu çocuklar ise ücretsiz. Vapurlar, pzartesi haricinde saat 08.30’da Karşıyaka İskelesi’nden, 09.00’da Üçkuyular İskelesi’nden hareket edecek. Hafta sonları, yoğunluğa bağlı olarak ikinci vapur aynı saatlerde kalkabilecek. Adadan dönüş saati ise 17.45... Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği ada seferleri için biletler Karşıyaka, Üçkuyular ve Konak iskelelerinden temin edilebilecek.

  Yassıcaada’da tatilcilerin sağlık ve güvenliği için güvenlik görevlileri, bir doktor ve hemşireden oluşan sağlık ekibi ile cankurtaran hazır bulunacak. Ada misafirleri, Grand Plaza tarafından işletilen kafeteryadan alacakları ürünlerle karınlarını doyurabilecekleri gibi yiyeceklerini kendileri de getirebilecek.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı