Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

12 Dev adam reklam yıldızı

Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan milli basketbolcular, sponsorları Garanti Bankası’nın reklam filmi çekiminde ter döktü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

POLONYA’da 7-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 36. Avrupa Erkekler Şampiyonası finallerinde mücadele edecek olan A Milli Basketbol Takımı, sponsoru Garanti Bankası’nın reklam filmi çekimine katıldı.
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen reklam filmi çekiminde ay yıldızlı ekibimizin oyuncuları yer aldı. Garanti Bankası reklamının yönetmenliğini Ozan Açıktan yaptı.
Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamada, senaryonun, Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Takım üzerine kurulu olduğu belirtilerek, şöyle denildi:
“Şampiyonanın Polonya’da yapılacak olması nedeniyle, reklam filminde A Milli Takım’ımızın her zaman yanında olduğu mesajını veriyoruz. Oyuncular ile seyircinin birbirlerini kucakladığı bir reklam filmi olacak. Montajın da en kısa sürede tamamlanmasıyla reklam filmini Avrupa Şampiyonası öncesinde ve şampiyona süresi boyunca yayınlayacağız’’.
Fikstür çekiliyor
Öte yandan Beko Basketbol Ligi ve Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi’nde (TBBL) 2009-2010 sezonu fikstür çekimi bugün İstanbul’da yapılacak. Polat Renaissance Otel Palandöken Salonu’nda gerçekleştirilecek kura çekiminde saat 14.30’da Beko Basketbol Ligi, saat 15.30’da da TBBL’nin yeni sezon fikstürü belirlenecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz