Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"12 Dev Adam" reklam filminde

Milli Basketbol Takımı'nın ana sponsoru Garanti Bankası, 36. Avrupa Şampiyonası öncesi, millilerin motivasyonunu yükseltmek ve takıma desteğini vurgulamak amacıyla yeni bir reklam kampanyası başlattı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kampanya kapsamında hazırlanan reklam filminde rol alan milli takım oyuncuları, sahada kurdukları orkestrada “12 Dev Adam” marşını söylerken, seyirciyle bütünleşiyor.

Yeni reklam filmiyle ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, şunları kaydetti:

“Türkiye'nin gururu 12 Dev Adam, 7-20 Eylül tarihlerinde Polonya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na çok iyi hazırlandı. Garanti Bankası olarak, 8 yıldır olduğu gibi, yine takımımızın yanındayız. Hazırladığımız reklam filmiyle, takımımızın bir orkestra ritmi ve coşkusu içinde, seyircisinin de desteğiyle zafere koşacağı mesajını vermek istedik. 12 Dev Adam'a Polonya'da başarılar diliyoruz. Avrupa Şampiyonası'ndan sonra 2010'da Türkiye'de gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası'nda da millilerimizin yanındayız. Beraber çıktığımız bu yolda desteğimiz devam edecek.”

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda yapılan reklam çekimine tüm milli takım oyuncuları katıldı. Garanti Bankası'nın reklam ajansı Alametifarika tarafından hazırlanan filmin yönetmenliğini Ozan Açıktan yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler