Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

12 Dev Adam İtalya kampını tamamladı

12 Dev Adam İtalya'nın Bormio kasabasında yürüttüğü kamp çalışmalarını tamamladı.yurda dönmek üzere Milano kentine geçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Avrupa Basketbol Şampiyonası elemelerine hazırlık kapsamında İtalya'nın, İsviçre sınırı yakınındaki Bormio kasabasında 9 Temmuz'dan bu yana başantrenör Bogdan Tanjevic yönetiminde kondisyon ağırlıklı kamp yapan “12 Dev Adam”, çalışmalarını tamamladı. A Milliler, yurda dönmek üzere Milano kentine geçti.

Bu gece Milano'da konaklayacak olan Ay-yıldızlılar, yarın sabah Türk Hava Yolları'nın yerel saatle 11.00'de kalkan tarifeli uçağıyla yurda dönecek. Basketbol Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bormio kampının genel olarak iyi geçtiğini belirterek, “Çok yoğun ve tempolu bir basketbol ve kondisyon kampı yaptık. Ufak tefek sakatlık problemlerimiz oldu. Onun dışında herhangi bir sıkıntımız yok” dedi.

Bazı oyuncularının kasığında çekme problemi yaşandığını aktaran Akkaş, “Cenk Akyol ve Furkan Aldemir'de bu sakatlıklar yaşandı. Onları da bir iki gün dinlendirdik. Oynamaları konusunda herhangi bir engel yok” diye konuştu.

İdari Menajer Akkaş, yarın İstanbul'a döndükten sonra pazar gününe kadar hazırlıklarını bu kentte sürdüreceklerini, ardından 23 Temmuz Pazartesi günü Sofya turnuvasına katılmak üzere Bulgaristan'ın başkentine geçeceklerini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler