« Hürriyet.com.tr
MENÜ

12 Dev Adam İstanbul'da son antrenmanı yaptı

36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'na katılacak (A) Milli Takım, İngiltere'de katılacağı turnuva öncesi İstanbul'daki son antrenmanını bugün gerçekleştirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Efes Pilsen'in Merter'deki tesisleri'nde akşam saatlerinde antrenör Bogdan Tanjevic yönetiminde antrenman yapan milliler, ilk bölümde kondisyoner Ozan Şirikçi yönetiminde çalıştı. Daha sonra ikiye ayrılan milli takım, pas ve şut çalışması yaptı. İdmanın son bölümünde ise oyuncular, taktik ağırlıklı maç oynadı.

(A) Milli Takım, İngiltere'de düzenlenecek GameOn Turnuvası için yarın İngiltere'nin başkenti Londra'ya hareket edecek. Milliler 14-16 Ağustos tarihleri'nde düzenlenecek turnuvada, yapacağı maçlarla şampiyona hazırlıklarını sürdürecek.

Bu arada millilerin bugünkü çalışmasının ardından masör Suat Kuruçay'a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. 30 yaşına giren Kuruçay, teknik heyet ve oyuncularla pasta keserek doğum gününü kutladı.

KEREM GÖNLÜM, İNGİLTERE'YE GÖTÜRÜLMEYECEK

(A) Milli Takım'da vücudunda yasaklı maddeye rastlandığı açıklanan Kerem Gönlüm'ün İngiltere'deki turnuvaya götürülmeyeceği bildirildi.
Milli takım menajeri Harun Erdenay, Efes Pilsen'in Fenerbahçe ile Beko Basketbol ligi final serisi 5. maçından sonra alınan idrar örneğinde yasaklı maddelerden “Cathene”e rastlandığı açıklanan Kerem Gönlüm'ün İstanbul'da kalacağını, ancak henüz takımdan çıkarmadıklarını söyledi.

Erdenay, yaptığı açıklamada, Kerem Gönlüm'ün şu aşamada İngiltere'deki turnuvaya götürülmeyeceğini ifade ederek, “Kendisi bu maddeyi kullanmadığını söylüyor. Zaten vücutta olan bir maddeymiş. Sadece Kerem'de fazla çıktı. Bunun nedenleri araştırılıyor. Bu oyuncumuz da duruma çok üzüldü. Antrenmandayken bilgiyi aldı. Ceza almaması durumunda takımda yer alacak” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler