« Hürriyet.com.tr
MENÜ

12 DABO Kayseri grubu sezonu açtı

12 Dev Adam Basketbol Okulları Kayseri Grubu, kış dönemi çalışmalarına geçtiğimiz hafta sonu S.Demirel Spor Salonu’nda yapılan açılış töreni ve antrenmanlarla başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antrenör Hasan Aksoyak, antrenman sonrasında yeni başlayan kış dönemi ve geride kalan yaz dönemi çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Aksoyak, “Yoğun geçen yaz dönemi antrenmanlarından, turnuvalardan, hazırlık maçlarından ve düzenlediğimiz sosyal aktivitelerden sonra kış dönemi çalışmalarına bu hafta itibariyle başladık. İlimizde geçtiğimiz günlerde oynanan Türkiye-İtalya A Milli Takım maçı ve Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası elemelerindeki başarılı mücadelesinden sonra basketbola olan ilgi giderek artmaya başladı. Her geçen gün gruptaki öğrenci sayımız artıyor. Amacımız bu yoğun talep içerisinde çalışmalara son derece istekli olarak gelen öğrencilerin içerisinden geleceğin 12 Dev Adamlarını yetiştirmek, onları Türk Basketboluna kazandırmak olacak. Hepsi şuan büyük bir heyecanla Milli takım oyuncularını ve ligimizde oynayan NBA patentli oyuncuları hayal ederek çalışmalara geliyor ve çok yoğun bir tempo içerisinde zevkli ve eğlenceli şekilde çalışıyorlar. Kış dönemi boyunca da hazırlık maçlarımız gezi, ziyaret gibi sosyal aktivitelerimiz devam edecek. Bize bu imkanları sağlayan başta Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanımz Sayın Turgay Demirl'e, sponsorumuz Garanti Bankası’na ve Direktörümüz Sayın Samer Şenbayrak'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve Tüm 12 DABO ailesine kış dönemi çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz