BARTIN HABERLERİ

112 Personeline Adli Vak’alarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi

IHA
13.10.2015 - 11:19Son Güncelleme :

BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME BİRİMİ TARAFINDAN 112 ÇALIŞANLARINA EĞİTİM VERİLDİ

IHA

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme personelleri tarafından 112 acil servis ekiplerine yönelik ‘Adli Vak’alarda Maddi Delillere Yaklaşım’ eğitimi verildi.
Bartın İl Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliğinde görevli 157 çalışanın katıldığı eğitimlerde, personellere cinayet gibi adli olaylarda olay yerinde müdahalede bulunan 112 acil ekiplerinin adli vak’alarda, tıbbi müdahalenin yanı sıra hukuki boyutta da doğru yaklaşımı hedeflendi. Eğitimlerde olay yeri, olayın özelliği, gelişebilecek tehlikeler, adli deliller, olayın üzerinden geçen zaman açısından değerlendirilmeler ile ilgili bilgiler verildi.
Olay yerinde görev alan tüm kurumların görevleri kapsamında yaptıkları faaliyet ve uygulamaların diğer kurumların iş ve işlemlerini kolaylaştıracak şekilde kurumlar arası işbirliğini sağlayacak koordinasyonun sağlanması hedeflenen eğitimde olay yerinin doğru ve yeterince değerlendirilmesi, etkin güvenlik önlemlerinin de alınması ve olay yerindeki bulguların gözlenip değerlendirilmesi gibi bilgiler katılımcılara görsel ve uygulamalı olarak anlatıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden 112 Personeline Adli Vak’alarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 11 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 112 Personeline Adli Vak’alarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

24 Şubat 2018, Cumartesi
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  16:10
 • Akşam
  18:41
 • Yatsı
  20:01
Sayfa Başı