110 genç yetenek iş başı yapıyor

Hürriyet Haber
19.10.2015 - 16:24 | Son Güncelleme:

KPMG Türkiye, ailesine dahil ettiği 110 yeni genç yetenek ile sürdürülebilir büyüme başarısını 2016 yılında da devam ettiriyor.

2014 yılında elde edilen yüzde 23’lük büyüme oranıyla son dört yıldaki sürdürülebilir büyüme trendini devam ettiren denetim, vergi ve danışmanlık şirketi KPMG Türkiye, genç yetenekleriyle ailesini daha da genişletiyor. Bu yıl da Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden yeni mezun 110 genci kadrosuna dahil eden KPMG Türkiye’nin yeni dönemde çalışan sayısı 900’e çıktı.

Çalışan sayısı 900'e çıktı
KPMG Türkiye küresel ve yerel bilgi birikimini Türkiye’nin genç potansiyeli ile paylaşma vizyonu doğrultusunda bu yıl da 110 yeni mezunu ailesine kattı. Yenilikçi düşünce yapısı ve yeni mezunlara sağladığı kariyer imkanları ile kadrosunu güçlendiren KPMG Türkiye’nin yeni dönemde çalışan sayısı 900’e çıktı. Vergi, denetim ve danışmanlık hizmetlerinde iş başı yapacak yeni asistan grubu 155 ülkede 162 bin çalışanıyla global bir ağın parçası olacak.

Yeni dönem asistanları, kariyer yolculuklarının başında ihtiyaç duyacakları konuların yanı sıra KPMG şirket kültürü, vizyonu, hedefleri ve hizmetleri hakkında 1-2 Ekim tarihleri arasında “Oryantasyon Programı”nı İstanbul’da tamamlayarak 5-16 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da teknik eğitim alacaklar. Konu ile ilgili açıklamada bulunan İnsan Kaynakları Direktörü Seçil Namruk: ” Uzun süren işe alım sürecinin sonunda enerjileri, yeni fikirleri ve çalışma azimleri ile KPMG Türkiye’ye değer katacak ve başarı hikayemizin birer parçası olacak 110 genç yeteneğin aramıza katılmasının heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Genç ve dinamik bir kadro
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerin başarılı mezunlarını bünyesine katarak genç ve dinamik bir organizasyon olarak büyümeye devam eden KPMG Türkiye’nin yeni dönemde genç ve dinamik ekibiyle başarılı projelere imza atacağını belirten Namruk: “Ağırlıklı olarak işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, kadın-erkek oranının eşit olduğu ekibimiz için şirket değerlerimizi, hedeflerimizi ve hizmetlerimizi aktardığımız takım çalışmasını destekleyen keyifli bir oryantasyon programı ve hemen ardından Bodrum’da gerçekleşecek iki haftalık yoğun bir eğitim dönemi planladık. KPMG ailesine katılan yeni asistanlarımız 26 Ekim 2016 Pazartesi günü itibariyle projelerde görev yapmaya başlayacaklar” dedi.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı