Gündem Haberleri

  110’dan Yeni Klip

  Hürriyet Haber
  22.10.2007 - 11:57 | Son Güncelleme:

  2005 yılında çıkarmış oldukları “Atomların Harika Dünyası” adlı albümleri ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapan 110, geçtiğimiz temmuz ayında ikinci stüdyo albümleri “Kontrol”ü piyasaya sürdü. Albümden çıkan ilk single ‘Düştüm’ müzik kanallarında dönmeye devam ederken grup ikinci video kliplerini ‘Dünya’ adlı parçasına çekti. Şimdi ise albümün üçüncü videosu yolda...

  “Atomların Harika Dünyası” adlı albümlerinden çıkarmış oldukları ‘Bitti mi?’, ‘Özledim Seni’, ‘Gölge’ ve ‘Tuzak’ adlı parçalarına çektikleri kliplerle büyük beğeni toplayan ve önemli müzik kanallarında yer alan grup, ikinci albümleriyle de bu başarısını sürdürmeye devam ediyor. 

  Planlı bir şekilde yoluna devam eden 110, şimdilerde ‘Çünkü’ adlı parçalarına video klip çekmeye hazırlanıyor. Elektronik öğelerin rock tınılarıyla birleştiği ve ilk albümde yer alan ‘Özledim Seni’ tadındaki ‘Çünkü’, sözleriyle olduğu kadar klibiyle de çok konuşulacak. Önümüzdeki aylarda müzik kanallarında sıkça rastlayabileceğiniz yeni video klibi ile 110, kendinden söz ettirmeye devam edecek.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı