11 yaşımdan beri depresyonla boğuşuyorum!

Birce BORA / LONDRA
31 Ağustos 2014 - 14:34Son Güncelleme : 31 Ağustos 2014 - 14:38

Sunucu ve gazeteci kızı Peaches Geldof’u bu sene uyuşturucuya kurban veren Bob Geldof’un büyük kızı Fifi 20 yıldan beri beri klinik depresyonla boğuştuğunu ve bundan babasının bile haberi olmadığını açıkladı.

Hayatı boyunca basından uzak durmayı tercih eden 31 yaşındaki Halkla İlişkiler uzmanı Sun gazetesine verdiği özel röportajda depresyon probleminin ilk kez 11 yaşındayken babası Bob Geldof ile annesi Paula Yates boşandığına başladığını söyledi ve “ İntiharı düşündüm ancak hiç bir zaman teşebbüs etmedim. Depresyonun dibine vurduğum anlarda bile ölümümün büyük acı vereceği insanlar olduğunu hatırlıyorum” dedi.

Fifi Geldof sözlerine “Dürüst olmaz gerekirse ailemizde gereğinden fazla ölüm yaşandı. Onlara böyle bir acı daha yaşatmak istemem” diyerek devam etti.

Yaşadığı sorunlardan babasının haberdar olmadığını çünkü “Ailesi ile bu tarz bir ilişkisinin bulunmadığını” söyleyen Fifi Geldof “ Ben böyle konularda arkadaşlarımdan destek alıyorum. Biz oldukça samimi, sıkı fıkı bir aileyiz ancak aile bireylerimle olan ilişkim arkadaşlarımla olan ilişkimden oldukça farklı” dedi.

Robin Williams’ın intiharı nedeniyle hastalığı ile ilgili konuşma kararı aldığını belirten Geldof “ Bu olaydan sonra en küçük bir etkisi bile olabilecek herkesin cesaretini toplayıp bu konu ile ilgili konuşması gerektiğine karar verdim” dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı