Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

11 puanlık farkı hatırlattı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
OYNADIKLARI son 4 maçta 3 yenilgi 1 beraberlik almalarına rağmen takımından memnun olduğunu vurgulayan Rıza Çalımbay, şampiyonluk şanslarının sürdüğünü belirtti. Çalımbay, ‘Ligin daha başı, 6 maç oynandı. Kimin ne yapacağı belli değil. Beşiktaş 11 puan öndeyken şampiyonluğu verdi. Futbolda her şey olabilir’ diye konuştu.

Gol yollarında şanssızız

Şanssız bir dönem geçirdiklerini hatırlatan Çalımbay, şöyle devam etti: ‘Pozisyona çok giriyoruz, ama maalesef gol atamıyoruz. Son iki haftada iki oyuncumuzun burnu kırıldı. Her maçımızda başta Volkan olmak üzere rakip takım kalecileri sahanın yıldızıydı.

Beni esas üzen olay, çok basit gol yememiz. Buna son vermeliyiz. Şu anda birlik ve beraberlik içindeyiz. Sadece bir galibiyete ihtiyacımız var.

Eski futbolcularla ilgili konuşmadım

TAKIMDAKİ eski futbolcularla ilgili kendi ağzından yorumlar yapıldığına dikkat çeken Rıza Çalımbay, ‘Ben, eski futbolcularımızla ilgili konuşmadım. Adıma yazılan şeyler doğru değil. Eleştiriler üzerimde baskı oluşturmuyor. Ben eleştirilere karşı değilim. Tabii ki olacak’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler