ANKARA HABERLERİ

1071 Projesi Bir Kadın Girişimciyi Daha Patron Yaptı

IHA
29.10.2015 - 11:26Son Güncelleme :
1071 Projesi Bir Kadın Girişimciyi Daha Patron Yaptı
IHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesindeki “1071 Kadın İş Hayatına Atılıyor” projesi bir kadın girişimcinin daha patronluk hayalini gerçeğe dönüştürdü.
Keçiören Belediyesi, KOSGEB, Keçiören TOGEM ve TOBB’un iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında açılan 63’üncü iş yeri bir güzellik merkezi oldu. Şefkat Mahallesi’nde hizmete giren iş yerinin açılış törenine Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve eşi Hatice Ak, Keçiören TOGEM Başkanı Dr. Ayten Aydın ve Keçiören Kadın Kolları Başkanı Canan Baran İzgi de katıldı.
“1071 Kadın İş Hayatına Atılıyor” projesinin 63’üncü meyvesini verdiğine dikkat çeken Başkan Mustafa Ak, “Pınar Kahraman’a ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olsun. Cenab-ı Allah bol rızıklar nasip etsin inşallah. Tüm Türkiye’de örnek gösterilen ve kadınlarımızın kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayan bu hayırlı projede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesini her zaman üzerimizde hissediyoruz Kendisinden Allah Razı olsun” diye konuştu.
Proje sayesinde kendi iş yerinin patronu olan 32 yaşındaki Pınar Kahraman ise, “Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’ye, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Mustafa Ak’a ve Keçiören TOGEM Başkanı Ayten Aydın’a çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de kadın girişimci sayısı ne kadar artarsa ülke ekonomisi de o kadar kalkınır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 1071 Projesi Bir Kadın Girişimciyi Daha Patron Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 1071 Projesi Bir Kadın Girişimciyi Daha Patron Yaptı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı