Gündem Haberleri

  100 YTL ile kurtuldu

  Hürriyet Haber
  24.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Şebnem Schaefer'ın için "Annesi bizi kameraya çekti" diyen Şenol İpek'in, bu sözleri cezaya çarptırıldı.

  BU FOTOĞRAFLAR MAZİDE KALDI

  ŞEBNEM SCHAEFER FOTOĞRAFLARI

  Eski nişanlısı Şebnem Schaefer'ın bakire olduğunu iddia etmesinden sonra "Annesi bizi kameraya çekti. Üst katta, yataktaydık" diyen Şenol İpek, bu sözleri yüzünden 100 YTL adli para cezasına çarptırıldı.
  Biseksüel iddiasına yanıt
  İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nce verilen gerekçeli kararda, sanığın, Şebnem Schaefer'ın bakire olmadığını ima etmesi, yatak odasında olanları ifşa etmesi ve annesi de dahil üçünün birlikte bulunduklarını söylemesinin, kamuoyunda

  100 YTL ile kurtuldu

  sapık ensest ilişkiler olarak değerlendirilebileceği belirtildi. Ancak İpek'in bu sözleri, Schaefer'ın "biseksüel" yakıştırmasına karşılık sarf ettiği göz önünde bulunduruldu. O nedenle eski nişanlısı Şebnem Schaefer'a hakaretten ceza verilmedi.
  İki yıl önce konuşmuştu
  İddianamede, Şenol İpek'in 27 Kasım 2006'da magazin programı Uçan Kuş'da şu açıklamayı yaptığı öne sürülmüştü: "Nişanlıydık biz, birlikteliğimiz olmaz mı? O bende kaldı, ben onda kaldım. Bakire raporunu Almanya'dan değil, Türkiye'den alsın. Şebnem ile birlikteliğimizi annesi de biliyor. Rapor olarak bakire olabilir ama annesi bizi kameraya çekti. Yataktaydık, üst kattaydık. O kasette neler var neler..."

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı