« Hürriyet.com.tr
MENÜ

100. yıl formaları vitrinde

G.Saray'ın 100. Yıl Forması, düzenlenen bir organizasyonla basına tanıtıldı. Formalar, 39, 69 ve 75 YTL'den satışa sunulacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki Basketbol Salonu'nda yapılan tanıtım törenine 2. Başkan Ergün Gürsoy, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Futbolcular tanıtım için hazırlanan platforma, yeni sponsor Adidas firmasının hazırladığı eşofmanlarla geldiler. Eşofmanlarını burada çıkartan futbolcular, 100. Yıl Forması ile medyaya poz verdiler. Ergün Gürsoy da 100. Yıl Forması'nı giyerek futbolcularla birlikte fotoğraf çektirdi.

Uzun yıllardır yöneticilik yaptığını hatırlatan Gürsoy, “Kimse alınmasın forma deyince benim aklıma Adidas gelir. İnşallah yaşayacağımız başarılarda uzun yıllar birlikte oluruz” dedi.
  
TANITIMDA GERGİNLİK
  
100. Yıl formalarının tanıtımı sırasında salonda küçük çapta bir gerginlik yaşandı.  Yönetim kurulu üyesi Derya Taşdelenler, yönetim kurulunun gruplar halinde podyuma davet edilmesine tepki gösterdi. Taşdelenler, ”Tanıtım sırasında belli kişileri çıkardılar. 4-5 kişiyi atlamaları hoş değil” dedi.

Formayı tasarlayanın kendisi olduğunu da kaydeden Derya Taşdelenler, “Bu formayı ben dizayn ettim, ancak formalarda oynama olmuş. Sponsorlar ön plana çıkartılmış ve forma farklı hale gelmiş. Bundan da rahatsızlığım var” diye konuştu. Olayın büyümesini Ergün Gürsoy önledi.

5 YILLIK ANLAŞMA
  
Törende bir konuşma yapan Adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Osman Ayaz, Galatasaray ile 5 yıllık giyim sponsorluğu anlaşması yaptıklarını söyledi.  Anlaşmanın 1 Nisan itibariyle başlayacağını kaydeden Ayaz, ”Galatasaray ile işbirliğimizin, kulübün 100. yılı itibariyle yeniden başlaması bizim için mutluluk vericidir. En gelişmiş teknolojimizi Galatasaray için kullandık” diye konuştu.

100. YIL FORMASI 75 YTL

Sarı-kırmızılı futbolcuların da beğendiği ve Galatasaray Kulübü'nün tasarımını yaptığı 100. Yıl Forması, 75 YTL'den, beyaz orijinal formalar 69, beyaz taraftar forması da 39 YTL'den satılacak. Formaların yurt dışındaki mağazalarda da satışının planlandığı kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.