Ege Haberleri

EGE

  100. yıl aşkına

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  13 Eylül 2012 - 00:00Son Güncelleme : 12 Eylül 2012 - 12:51

  Karşıyaka’da startı geçen sezon verilen ancak sportif başarısızlık yüzünden rafa kaldırılan 100. yıl kutlamaları, bu sezon daha güçlü bir şekilde yapılacak.

  Yönetim, ilk etapta kulübe yakın derneklerle görüşüp 25 kişilik bir komite oluşturacak. Görkemli bir balo düzenlenmesi ve kuruluşla ilgili bir belgesel hazırlanması için çalışmalar başlarken, çekilecek bir kısa film de ilçedeki sinemalarda gösterilecek. Taraftarlar ise kulübün 100. yaşına basacağı 1 Kasım'da Alaybey'den Mavişehir'e kadar eşi görülmemiş bir meşale şov yapacak.
  Bu arada Karşıyaka'ya gönül verenler 100. yılda kulübe üye olma yarışına girdi. Yaz döneminden bu yana yaklaşık 100 kişinin üyeliği sicil kurulunda onaylanıp yönetimde kabul edildi. Kutlamaları tüm sezona yaymak istediklerini belirten Başkan Cihan Büyükoral, “Bu anlamlı yılda yüzme şubesini de yeniden faaliyete geçirmek için çalışma içindeyiz” dedi. Tartışmalı sürecin ardından futbolun da patronu olup şube oluşturmayan Büyükoral, “Transfer komitesindeki Murat Polat ile Ahmet Özkan'dan bir veya ikisi bana yardımcı olacak” şeklinde konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı