Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

100 Milyar aranıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Evlioğlu, camianın büyüklerini tek tek dolaşacak

Sezon sonuna kadar 300-350 milyar gerektiğini, 100 milyar taze para bulmaları halinde nefes alacaklarını açıklarken; Yılmaz Temizocak, 6 Mart'taki Onur Kurulu toplantısını bekliyor.

<ı>Yönetim kıvranıyor Bütün branşlarda başarılı bir sezon geçirmesine rağmen, camianın inanılmaz ilgisizliğine kahrolan, giderek büyüyen ekonomik sıkıntıyı atlatabilmek için kıvranan KSK yönetimi, acilen 100 milyar arıyor. Başkan Seyhan Evlioğlu, sezon sonuna kadar 300-350 milyar gerektiğini, 100 milyarlık taze kaynak bulmaları halinde nefes alacaklarını açıkladı.

<ı>Liste hazırlandı Sezon başından beri çaldıkları kapıların yüzlerine kapandığını, forma reklamı bulamadıklarını, piyango için izin alamadıklarını vurgulayan Evlioğlu, ‘‘Ankara'daki çalışmalardan da somut bir sonuç çıkmıyor. 50-60 civarında isim belirledik. Bugünden itibaren camianın büyüklerinin kapısını çalıp, destek isteyeceğiz. Basketboldaki geçici kriz de atlatılacak'' dedi.

<ı>İlginç açıklama ‘‘Yönetim, bize borç olmadığını söylüyor!'' diyen Onur Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Temizocak, ‘‘6 Mart'taki Onur Kurulu toplantısında bu konuları görüşüp, çözüm arayacağız. KSK şu ana kadar çok badireler atlattı, bunların da altından kolayca kalkabilir'' derken, Ünal Kamalı, camianın ileri gelenlerinin toplanıp, ellerini ceplerine atmalarını istedi.

<ı>Gönül gözü kapanmış Kamalı, ‘‘Camia motivasyonunu kaybetti. Üzerime düşeni yapmaya hazırım. Sorumluluk, yönetim ve Selçuk Yaşar'a kalmamalı. Bu kulüp hepimizin'' diye konuştu. Yönetimin özveriyle çalıştığını vurguluyan İskender Mesudiyeli ise şunları söyledi: ‘‘Yönetime gelenlere sırt çevirmek, camiamızın hastalığı. Ne yazık ki camianın ileri gelenlerinin gönül gözleri kapanmış.''


Bunları da Beğenebilirsiniz