100 bin dolar ile bu hale geldi

100 bin dolar ile bu hale geldi

Annesi tarafından bir Barbie Bebek gibi yetiştirildi.

ANNESİ ONU CANLI BİR BARBIE BEBEĞE BENZETTİ- Fotogaleri

Annesi tarafından 'canlı Barbie' olarak yetiştirilen Eden Wood, 2005 yılında dünyaya geldi. Henüz 4 yaşındayken çocuk güzellik kraliçesi seçildi. Şu anda da sadece 7 yaşında. Ama aradan geçen bu kısacık sürede bir çok Hollywood yıldızından çok daha hızlı yol aldı.

Minik Eden, kraliçe seçilmesinin ardından modellik yapmaya başladı. Sonra da 2009 yılında Toddlers and Tiaras (Bebekler ve Taçlar) adlı bir TV şovunda yer almaya başladı.

Küçücük yaşına rağmen süslü giysiler giyen, abartılı makyaj yapan, kuaföre gitmeren sokağa çıkmayan, kısacası tıpkı bir yetişkin gibi davranan Eden Wood Good Morning America, 60 MinutesAustralia, The Talk adlı TV programlarının da en çok dikkat çeken konuklarınan biri oldu.

Küçük kız aynı zamanda bir şarkıcı. Cutie Patootie adlı ilk single'ını da 2010 yılında çıkardı. Wood, son olarak gençliğin yeni ilahı Justin Bieber'a ithafen seslendirdiği Bieber Fever adlı bir şarkıyla çok konuşuldu.

On parmağında on marifet olan Wod'un yaptıkları bununla da sınırlı değil. Eden Wood: Beşikten Taca adlı bir de fotoğraflı biyografi kitabı yayınladı.

Eden Wood tüm bunları yaparken en büyük destekçisi de annesi Mickie Wood.

Mickie Wood, kızının gösteri dünyasına adım atması ve orada tutunması için olağanüstü bir çaba harcıyor.  Elbette cebinden hatırı sayılır miktarda para da çıkıyor.

Mickie Wood bir röportajında "Eden'ın bu görüntüsü için kimi zaman cebimden 100 bin dolara yakın para çıkıyor. Ne yazık ki bunun sadece 40 bin ya da 50 bini bize geri dönüyor. Bu çok pahalı bir destek. Ama biz bu işi seviyoruz" diye konuştu.

Eden Wood son olarak dün gece beşincisi yapılan ve geleceğin yıldız adaylarının boy gösterdiği NewNowNext Ödülleri'nin konukları arasındaydı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 56 Yorum }
 • cgdm cgdm 9.4.2012 23:57:47
  Bu çocuğu devlet kesinlikle annesinde korumalı ve annesi acilen akıl hastanesine yatmalı.Normal bir insan böyle birşey yapamaz.Annesinin kesinlikle barbie bebeklerle ilgili bir takıntısı bir travması falan var.Acil tedavi olmalı.
 • kayra taş 9.4.2012 23:40:58
  yazık yahu küçücük çocuğu maymun etmiş resmen yaa!bu nasıl anne şu çocuğa eziyet diil de nedir bu yani?çocukluğunu bile yaşayamıyor yazık o kadar paran varsa başka türlü değerlendirsene way be böle anne düşman başına!
 • Koral Orel 9.4.2012 21:46:51
  yuhhhh daha bebek o ne hale sokmuşunuz çocuğu çocukluğu nerde yaşayacak sahnedemi :(((
 • Vatan Bölünmez 9.4.2012 19:02:14
  çocuk olmanın verdiği hiç bir masumiyeti kalmamış, böyle anneleri Allah bildiği gibi yapsın bir çocuğun ailesini seçme sansı yoktur madem yaptınız bakmasını bilin
 • Zeynep Şahin 9.4.2012 18:34:42
  Büyük olasılıkla ya ileride şöhret olacak (umulan da bu sanırım) ya da belli bir yaştan sonra kimsenin ilgisini çekmeyip bu kadar ilgiden sonra psikolojik çöküntü yaşayacak. Çok küçük bir olasılık ileride kendisine yapılan bu çirkinliğin farkına varıp bunun hesabını sorması...Kepazelik bu resmen!
 • Mahmut Kılıçaslan 9.4.2012 16:49:30
  TEK KELİMEYLE YAZIKLAR OLSUN KÜÇÜK YAŞTA YAŞARKEN ÖLDÜRMEK BUNA DENİR.TAM BİR ŞEYTANLAŞTIRIYORLAR ÇOCUĞU.YAZIKLAR OLSUN BU ZİHNİYETE...
 
HaberlerRusyaTürkiyeSuriyeCan dündarerdem gülGalatasarayFenerbahçemit tırlarıTEOGkösem sultanBursasporistanbulBeşiktaşışidMEBuçakRus uçağıKayserisporSpor Toto Süper LigMolde