"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

10 TL’ye çocuklara yardım edin

İmza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Toplum Gönüllüleri Vakfı, ‘Sokak Lambası’ adı verilen proje ile sokakta çalışan çocuklara umut olmayı amaçlıyor.

Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française Dergisi’nin hayata geçirdikleri TOG Concept adlı projeye, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Caroline Koç, Ümit Boyner, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve İbrahim Kutluay gibi 12 ünlü isim destek verdi. Bu isimler, Turmp Towers’taki 12 daireyi kendi zevkine göre dekore etti... Dekore edilen daireler, 24 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında sergi mantığıyla ziyarete açılacak. 10 TL karşılığında gezilebilecek sergiden elde edilen gelirin tamamı da ‘Sokak Lambası’ projesine aktarılacak.

Yeni koleksiyon

Şebnem Çapa, Chez-bo markasının sonbahar-kış koleksiyonunu Çukurcuma’daki mağazasında tanıttı. Çapa, davete kardeşi Çiğdem Kayalı’yla birlikte ev sahipliği yaptı. 52 parçalık koleksiyonun beğeniye sunulduğu davet, cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Şebnem Çapa’nın kızı Ceylan Çapa da özel bir kanalda yayınlanan programı için davette çekim yaptı.

Yardımlaşma zamanı

Sosyetenin gözde isimlerinden Ceyla Aysal da Van’daki depremzedeler için kolları sıvadı. Şişli Belediyesi’nin yardım TIR’ına erzak götüren Aysal, toplanan malzemelerin araca yüklenmesine de yardım etti.

İşlerinin başında

Bodrum’da vurgun yedikten sonra yaşamına tekerlekli sandalyede devam eden Ahmet Bayer, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Ünlü işadamı, kendi kullandığı otomobiliyle geldiği mekânda iş görüşmesi yaptı.

X